alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Campus topánky

 
[67]
1 / 2
Strana:z 2

Návrat nestarnúcej legendy Campus

Za ležérnym retro lookom kultových tenisiek Campus sa ukrývajú moderné technológie a pestrofarebná minulosť. Tieto tenisky boli zrodené pre drsné povrchy basketbalových paluboviek v 80-tych rokoch. Po hráčoch NBA sa tento progresívny športový model stal hitom medzi profesionálnymi skejtermi. Nielen preto sa stali skutočnou skejterskou ikonou.

Prekračovanie hraníc v DNA adidas Campus

Nemalý obdiv si získali aj mimo paluboviek a skejtparkov, keď štýlové tenisky adidas Campus začali naskakovať do rytmov hip-hopových beatov. Rapové superhviezdy ich predvádzali aj s tradičnými 3-Stripes a nezameniteľným dizajnom adidas na uliciach aj pódiách koncom 80. rokov. Progresívnosť náročnej športovej obuvi a ducha urban a hip-hopovej kultúry majú tenisky adidas Campus v rodnom liste.

Nostalgia navonok, (r)evolúcia vo vnútri

Ikonický a nadčasový dizajn, ktorý ovplyvnil niekoľko generácií však nie je jediným dôvodom pretrvávajúcej dominancie tenisiek Campus v športe i v urban móde. Zatiaľ čo obľúbený retro vzhľad si zachováva svoj autentický a pôvodný šarm, vnútrajšok topánok prešiel evolúciou. Tenisky Campus napĺňajú očakávania a výzvy náročného športovca, ale aj moderného životného štýlu 21. storočia. Pevná konštrukcia topánok je až prekvapivo odolná a na nadštandardnej kvalite a životnosti pridávajú aj prémiové materiály, z ktorých sú vyrobené. Jedným z dôvodov popularity u skejterov je aj dvojvrstvová ollie zóna, ktorá zvyšuje cih odolnosť. Tieto tenisky len tak ľahko nezoderieš. A pritom zostávajú natoľko ohybné, ľahké a pohodlné, aby sa ti s nimi podaril každý trik. Ak sa chystáš zahviezdiť po košom, mäkká stielka ťa podporí pri doskokoch. O efektívne zachovanie energie sa postará podrážka EVA, ktorá absorbuje aj tvrdé nárazy a zaručí ti potrebnú stabilitu pri prudkom pohybe. S posilnenou špičkou sa už nemusíš obávať o bezpečie prstov. Ak to aj vyzerá na celkom náročný deň, antimikrobiálna absorpčná vložka OrthoLite® dodáva teniskám adidas Campus nielen extra odolnosť, ale zabezpečuje ich prevzdušnenie aj na rozpálenom asfalte. Tvoje chodidlá zostávajú suché a zdravé aj keď sa riadne zapotíš.

Ikona novej generácie

Nezabudnuteľné tenisky adidas Campus sa vracajú zocelené inováciami, aby mohli čeliť výzvam novej generácie. Silnejšie, odolnejšie a flexibilnejšie ako kedykoľvek predtým, táto ikona medzi teniskami sa s rozšírenými vlastnosťami púšťa do piatej dekády svojho života s ešte väčším odhodlaním a nasadením. Urban, street, hip-hop, šport, či popkultúra, adidas Campus s hravosťou prekonávajú bariéry, výzvy a trendy. To dokáže iba skutočná legenda.