alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Adicolor

 
[822]
A woman with short brown hair sitting in front of a white backdrop while wearing a lavender adicolor sports bra and track pants.
A portrait of a young girl with black hair smiling and wearing a lavender adicolor dress in front of a white backdrop.
A man with black hair wearing a lavender adicolor tracksuit while standing in front of a white backdrop.
A portrait of a woman with short brown hair standing in front of a white wall while wearing a lavender adicolor sports bra and track pants.

Adicolor je zárukou nadčasového štýlu

V módnom priemysle existuje len niekoľko výnimočných vecí, ktoré sú schopné prežiť desaťročia a neustále napredovať. Kolekcia Adicolor medzi ne určite patrí. Čo vzniklo kedysi v 80. rokoch jedným párom jednoduchých bielych topánok, ku ktorému sa predávali aj farebné perá, je dnes už absolútnou legendou na celom svete. Pamätajú si to mladší i starší z nás. Rad Adicolor pred desaťročiami síce začínal opatrne, no dnes sú to jedny z najodvážnejších kolekcií od značky adidas. A legendárny trojlístok patriaci tejto kultovej značky ti pomôže spomínať na to najlepšie, čo si s produktmi adidas Adicolor zažil, no nezostaneš len pri spomienkach a legendárne kúsky si užívaš v novom, modernom šate.

adidas Adicolor ako legenda, ktorá nikdy neodišla

Kombinovať klasický dizajn s modernými inováciami a trendmi nie je jednoduché. Kolekcia adidas Adicolor to však robí s gráciou a štipkou kreativity. Výsledkom sú také športové outfity a kúsky, ktoré môžeš na seba bez problémov nahodiť pri svojich obľúbených činnostiach ako sú prechádzky po meste, joging po okolí alebo domáce leňošenie. Pri tom všetkom produktom adidas Adicolor nechýba nadčasovosť, ktorá ti zaručí povedomie a samozrejme pohodlie, ktoré tak miluješ. Veď to poznáš, užívaš si pocit ležérnosti a pritom máš na sebe stále športové oblečenie.

Kolekcia, ktorá patrí medzi tie najodvážnejšie

Určite si pamätáš ten moment, kedy si prvýkrát uvidel svoju prvú teplákovú súpravu adidas a aký pocit v tebe zanechala. Vždy, keď je na scéne produkt Adicolor, o pozornosť je postarané. Nezáleží pritom na tom, či je to mikina, teplákové nohavice, bundy, šortky alebo ponožky. Na týchto produktoch Adicolor sa efektne vyníma aj kultový a retro znak Trefoil, ktorý je už akousi zárukou kvality a vycibreného športového štýlu. Vždy je citlivo zapracovaný - buď je dominantou celého oblečenia alebo je miniatúrny a na správnom mieste.