alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas
Man in yellow crouches on the floor as his mother blows him a kiss.

Láska vyzerá dobre

Mehdi žiari v nových kúskoch adicolor aj so svojou mamou Naimou, ktorá ho svojou úprimnosťou drží pri zemi.

adicolor

 
[898]
Woman in blue tracksuit and friend in cream poloneck.

Láska vo farbách

Rodinu si nevyberáme. No môžeme si vytvoriť vlastnú. Amy a Nova si spoločne vytvorili domov, ktorý volajú Ollie-Mia. Veľa a dlho sa rozprávajú o svojej budúcnosti a o tom, čo chcú v živote dosiahnuť. No tiež si užívajú svoje spoločné rituály. Amy napríklad umýva riad a Nova ho utiera. Keď potrebujú mať svoj priestor, rešpektujú to a neskôr sa zídu nad tanierom palaciniek.

ADICOLOR

Kultové oblečenie adicolor z kolekcie adidas Originals je symbolom štýlu pre mužov aj ženy. Inšpiruje sa kúskami z minulosti a dáva im modernú tvár. S Trojlístkom na každej mikine, tričku alebo teplákovej súprave rozpráva príbeh 3 prúžkov.