alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

ZÍSKAJ VIAC TOHO, ČO SA TI PÁČI

Keď sa pridáš do adiClubu, získaš to najlepšie od adidas vrátane produktov len pre členov, prístupu k spusteniu predaja horúcich noviniek, špeciálnych podujatí a množstva ďalšieho. Tento členský program adidas ťa odmeňuje za to, že robíš, čo ťa baví. Pridaj sa doň ešte dnes, sprístupni si všetky výhody a priblíž sa k splneniu svojich cieľov.
PRODUKTY LEN PRE ČLENOV

Pozri si naše najnovšie produkty dostupné len pre členov adiClubu.

ODMENY V ADICLUBE

Poukážky, zľavy, doručenie zadarmo a viac.

ŠPECIÁLNY PRÍSTUP

VIP vstupenky, prístup k HYPE dropom a stretnutia s top talentmi adidas.

EXKLUZÍVNE MOMENTY PRE ČLENOV

Pozri si fotky najkrajších momentov tohto roku. Pridaj sa do klubu a nenechaj si ujsť ďalšie!

ZÍSKAVAJ ODMENY, NECH SI KDEKOĽVEK

Či už sú to produkty len pre členov, alebo najnovšie kolekcie a ceny, s appkou adidas ti nikdy neujde nič z toho, čo na adiClube tak zbožňuješ. Je to platforma, kde sa môžeš vyjadriť, pridávať recenzie a nájsť všetky novinky.

BEŽ. TRÉNUJ. NAPREDUJ.

V našich fitnes appkách Training a Running môžeš trénovať so športovcami a športovkyňami. Získaj k nim okamžitý prístup a nezabudni využiť zľavy v rámci adiClubu, nech si môžeš zadovážiť tú najlepšiu výbavu na svoju obľúbenú aktivitu.

PRÍSTUP UDELENÝ. VITAJ V CONFIRMED.

Najnovšie a najžiadanejšie produkty adidas Originals, ako aj limitované kolekcie sú najprv sprístupnené len členom adiClubu – a to prostredníctvom appky CONFIRMED.

ZÍSKAJ VIAC TOHO, ČO SA TI PÁČI

Pridaj sa ešte dnes a okamžite získaš prístup k mnohým výhodám v rámci adiClubu. Od doručenia zadarmo, zliav len pre členov či exkluzívneho a prednostného prístupu ťa delí už len jeden klik.