adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Obuv adidas Gazelle

 
[45]

Inovovaná obuv adidas Gazelle

História obuvi adidas Gazelle siaha do šesťdesiatych rokov minulého storočia. Verná edícia obuvi adidas Gazelle prešla reedíciou tenisiek z roku 1991. Najprv sa začali objavovať na detských a športových ihriskách, až postupne sa začali uplatňovať v športových tréningoch, pretože boli vytvorené pre dynamický pohyb. Dnes je Gazelle známa po celom svete ako ikona pouličnej športovej módy. Model Gazelle bol pôvodne navrhnutý iba pre futbalové hry, prípadne hádzanú, ale veľmi rýchlo sa začal uplatňovať aj v iných druhoch športu. Už len to svedčí o obľúbenosti tejto edície od adidas. Možno vás prekvapí, že adidas Gazelle tenisky majú celkom jednoduchý a nízky klasický profil. Ten sa stal kľúčovým už v dávnej minulosti, preto sa hodnota týchto tenisiek neustále zvyšovala. Momentálne sú späť a máte tak ďalšiu šancu na to, aby ste si ich zaobstarali. Či už ste pravidelným športovcom, alebo potrebujete ísť len tak von do ulíc, séria Gazelle osloví každého, kto sa chce obúvať pohodlne. Je možné, že tieto tenisky sa vzhľadom na svoju popularitu už nikdy nestratia.

Aké sú zmeny?

V súčasnej verzii tenisiek Gazelle boli použité nové komponenty, ktoré dopĺňajú ich imidž, a inovatívne technológie, ktoré pracujú na kvalitnejších a užitočných materiáloch. Technológia OrthoLite® je využívaná na výrobu funkčnej pohodlnej vložky, ktorá je v rámci tenisiek modelu Gazelle samozrejmosťou. Podrážka je gumená, ale inak sú celé tenisky navrhnuté do klasického strihu.

Nová verzia obuvi adidas Gazelle je vyrobená z jemného nubuku so syntetickými prvkami. Obsahuje retro farby, preto vám pripomenie prežité časy. Kontrastné detaily dávajú týmto teniskám klasický look, ale s novšími prvkami. Niektoré nájdete so semišovým povrchom, iné s koženým. Detský model tenisiek je navyše ozdobený lesklými trblietavými prvkami, ktoré sa nachádzajú na prúžkoch 3-Stripes a výložke päty. Ani pri detských teniskách nechýba špeciálna vložka OrthoLite®. Pre menšie deti navrhol adidas tenisky so zapínaním na suchý zips, aby si ich vedeli obuť samé. Ocení ich teda celá vaša rodina.