alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Rugby výstroj

 
[31]
Rugby je síce krásny, ale aj tvrdý šport. Okrem tréningu a fyzických zdatností je dôležité dbať na funkčnosť a zároveň pohodlie vybavenia. Samozrejmosťou týchto produktov sú protisklzové materiály a tiež schopnosť udržať pohodlie a sucho.
Muži Rugby modrá AB FLEECEMuži Rugby modrá AB FLEECE

AB FLEECE

Muži Rugby

Rugby výstroj ťa pripraví na horúce chvíle a udrží v komforte

Bohatá história rugby si pamätá, že tento šport bol vždy jedným z najtvrdších. Vyžaduje si preto poriadnu prípravu a tou prípravou teraz nemyslíme len tréning. Všetko potrebné k tomuto krásnemu športu  nájdeš aj na stránkach adidas. Začni poriadnym rugby dresom vyrobeným z vysokofunkčných a udržateľných materiálov ktorým oslníš celé ihrisko i tribúnu. Tieto produkty majú za úloh udržať ťa v suchu a komforte aj počas vysokej záťaže. Mnohé dresy z ponuky sú vyrobené z odolného piketu, aby zvládali zápasovú záťaž, ale pokojne ich možno použiť aj na bežné nosenie či fanúšikovskú zábavu. Raglánové rukávy ti predsa pri žiadnej oslavu vyhratého zápasu nebudú brániť v pohybe.

Rugby výbava pre profesionálnych hráčov i zanietených fanúšikov

Profíkov a amatérov nespája len túžba po víťazstve a dokonalých výkonoch. Značka adidas umožňuje všetkým zanieteným fanúšikom nosiť rovnaké vybavenie, v akom medzi sebou súperia najznámejšie rugby kluby na svete. V týchto súpravách sa budeš cítiť na trávniku ako doma. Pohodlná konštrukcia z jemného materiálu a ich vzhľad doplnený efektnými 3-Stripes predsa musí potešiť každého fanúšika rugby. Rovné strihy  produktov z rugby výbavy  potešia všetkých, ktorí nemajú radi príliš priliehavé, ale zároveň ani príliš voľné oblečenie. Ragbyové topy a šortky sú často vyrábané z absorpčného materiálu AEROREADY, takže zvyšujú prúdenie vzduchu k tvojej pokožke a udržia ťa čo najviac v suchu až po posledný hvizd.

Rugby výbava prispôsobená hráčskemu komfortu

Mať kvalitné rugby vybavenie, ktoré je zároveň vyrobené z udržateľných materiálov bolo kedysi sci-fi. No dnes už nie je. Mnohé tieto produkty od adidas obsahujú viac či menej recyklovaného materiálu, čo znamená, že výrobca sa snaží prinášať ekologické materiály a priadzu s väčšinovým podielom vlákna Parley Ocean Plastic. Tieto zložky pochádzajú z plastového odpadu zozbieraného z ostrovov, pláží či pobrežných komunít a sú funkčnosťou na nerozoznanie od klasickej rugby výbavy. Tomu hovoríme od problému k výkonu!