alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
adidas / október 2019
by William Perkins

Sergio Garcia priblíži svoju 20-ročnú spolupráci s adidas

Údery zo stromov, heroické výkony na Ryderovom pohári a život s rodinou – Piers a Andy zo stránky Me And My Golf vyspovedali európsku golfovú legendu a víťaza turnaja Masters 2017.

Me&MyGolf: Začnime tvojím vzťahom s adidas, keďže už trvá 20 rokov!

SG: Je to skvelé, som nesmierne vďačný všetkým sponzorom a hlavne ľuďom z adidas za všetku ich podporu. Už to je 20 rokov, čo sa zdá neuveriteľné, no pravdou je, že nevidno veľa športovcov, ktorí zostanú pri jednej značke tak dlho. Pre mňa je to dôkazom toho, že adidas má tie správne hodnoty. Je to samozrejme výhodné pre obe strany, keďže ja značku reprezentujem navonok. Veľmi sa teším, že máme takýto perfektný vzťah a tiež ma fascinuje, kam sme sa od roku 1999 posunuli. Vtedy boli všetky tričká bavlnené, hrubé a ťažké a dnes všade vidíme nové technológie, priedušné pohodlné oblečenie, ktoré dobre vyzerá a ešte lepšie sa nosí. Je perfektné vidieť, ako sme spoločne vyrástli, tak trochu ako rodina.

adidas / október 2019
by William Perkins
Tags