alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Obuv · Golf

 
[92]
1 / 2
Strana:z 2

Golfová obuv

Tvoj švih, tvoje cielenie, tvoj odpal – to všetko závisí od jednej jedinej veci. Od tvojho postoja. Správna golfová obuv ti pomôže zdokonaliť tvoj postoj, vďaka čomu sa tvoja hra golfu bude neustále zlepšovať. Extra stabilita pri švihu ti dodá presnosť, ktorú potrebuješ pre vydarený úder. A s dokonalou podporou zvládneš viac kôl bez únavy.

Výber najvhodnejších golfových topánok

Pri výbere vhodnej golfovej obuvi sú veľmi dôležitými faktormi: strih (ako ti obuv sadne), štýl a poveternostné podmienky, v ktorých hráš. Fakt, že profesionálni hráči golfu berú výber obuvi veľmi vážne, má svoje dôvody, ktoré by mali mať svoje opodstatnenie aj u teba. Vďaka skvelej stabilite, komfortu a pocitu energie sa budeš pri hre viac sústrediť a dosiahneš lepšie výsledky.

Správny strih golfových topánok

Ide o jeden z najdôležitejších faktorov, ktorý ovplyvňuje kvalitu hry. Väčšina ľudí má jedno chodidlo o trochu väčšie ako to druhé. Dávaj pozor na to, aby vybraná obuv sadla na tvoju väčšiu nohu čo najpohodlnejšie. Nezabudni, že pri teple a pohybe sa chodidlá naťahujú. Golfové topánky by mali byť v strednej časti tesnejšie, aby ti pri švihu poskytli lepšiu oporu. Odporúčame približne centimetrovú medzeru medzi veľkým palcom na nohe a špičkou topánky.

Golfová obuv s hrotmi alebo bez hrotov

Niet pochýb o tom, že golfová obuv s hrotmi ti na ihrisku poskytne tú najlepšiu stabilitu. Strategicky umiestnené asymetrické hroty ťa udržia v špičkovej forme bez ohľadu na tvrdosť tvojho švihu. Vďaka moderným technológiám predstavujú golfové topánky bez hrotov jedinečnú kombináciu vynikajúcej stability a univerzálnosti. Golfisti môžu dnes nosiť rovnaké topánky doma, v aute, na ihrisku či do golfového klubu bez toho, aby sa museli prezúvať. Je dôležité poznamenať, že aj keď poskytujú skvelú stabilitu, golfová obuv s hrotmi ti vždy poskytne lepšiu laterálnu (bočnú) stabilitu.

Nepremokavá golfová obuv

Zmierme sa s tým. Keď už máš konečne čas na poriadnu hru, tak pravdepodobne počasie nebude na tvojej strane. Našťastie sú golfové topánky adidas vyrobené z trvanlivých a vodoodolných materiálov, vďaka ktorým si budeš môcť vychutnať partičku golfu aj v nečase. Tým sa to však nekončí. Modely do extrémnejšieho počasia, ako golfová obuv Climacool a golfová obuv Climaheat , udržiavajú ideálnu teplotu aj počas dlhých kôl na ihrisku.