alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
adidas / február 2020

TÍM SUPERSTAR: NINJA

Ak v neustále sa meniacom svete e-športov existuje niečo konštantné, je to Tyler „Ninja“ Blevins na vrchole rebríčkov sledovanosti. Ninja neustále vylepšuje svoje zručnosti a štýl, aby nesklamal milióny svojich sledovateľov.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-1-all


NEUSTÁLE VPRED

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-2-all

Ninja sa medzi mainstreamové hviezdy dostal ako najpopulárnejší online gejmer na svete. Na YouTube ho sleduje viac ako 22 miliónov ľudí a na Instagrame via ako 14,9 miliónov. Ninja každý deň zabáva tisícky divákov, ktorí si nechcú nechať ujsť jeho unikátnu kombináciu inštruktážnych a chytľavých prenosov na platforme Mixer od Microsoftu. Tento 28 ročný hráč z Chicaga tiež vyzbieral milióny na charitu a keď nie je online, vychutnáva si čas strávený so svojou ženou Jessicou a ich dvomi psami.

Dostať sa na vrchol nebolo ľahké. Ninja musel na sebe neustále pracovať, aby splnil očakávania svojich fanúšikov. „Vedel som, že sa musím zmeniť,“ hovorí. „Vždy som vedel, že musím viac trénovať, viac streamovať a viac hrať, aby som sa zlepšil. A tak som to aj urobil. Stále to robím.“ Tento úspešný gejmer sa preto rozhodol podeliť o svoje vedomosti a vydať knihu s názvom „Get Good: My Ultimate Guide To Gaming,“ ktorá je stvorená pre deti zaujímajúce sa o e-športy.

Je veľmi inšpirujúce vidieť ľudí, ktorí sú na vrchole hry, ako spolupracujú s adidas. Stále som z toho v šoku.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-3-all


HRANÍM PROTI ŠIKANE

Vo svete, kde je kyberšikana až príliš častým fenoménom, sa Ninja krok za krokom snaží zmeniť atmosféru digitálneho prostredia. „Je veľmi dôležité presadzovať pozitivitu vo sfére, ktorá je momentálne zahltná negativitou,“ hovorí. „Verím, že ak myslíš pozitívne, a pomáhaš ostatným cítiť sa lepšie, inšpiruješ ich, aby sa tak správali aj k iným. Pretože dobro plodí len dobro.“ Aj keď Ninja pôsobí vo veľmi súťaživom svete, uvedomuje si, že bez pozitivity by to on ani jeho fanúšikovia ďaleko nedotiahli.

Chcem byť vzorom a ísť príkladom svojim fanúšikom a ľuďom, ktorí ku mne vzhliadajú.

NA PLNÝ PLYN

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-4-all

Ninja svoju platformu tiež používa aj na to, aby zmenil pohľad spoločnosti na gejmerov. „Chcem aj naďalej propagovať hranie a e-športy a všetko, čo s tým súvisí, posúvať ich do mainstreamu, až kým ich nebudú všade akceptovať. Potom sa z toho stane niečo, „čo budú všetci akceptovať.“ Nevieme sa dočkať, čo ďalšie Ninja prinesie.

adidas / február 2020
Tags