alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Superstar

 
[104]
1 / 3
Strana:z 3

Superstar tenisky s bohatou históriou a elegantným lookom

Vyskúšaj si naše tenisky, ktoré ťa nesklamú v oblasti grafiky ani kvality. Držia sa v legendárnej pozícií svojou konštrukciou basketbalového štýlu, ale aj adidas výkonom a to len z kvalitných materiálov. Každé original tenisky majú špecifické technológie pridané podľa konkrétneho štýlu a typu tenisiek. U nás dané tenisky nájdeš aj z recyklovaných materiálov ako napríklad recyklovaný polyester, keďže sa na adidas snažíme bojovať proti plastovému odpadu. adidas Superstar tenisky majú podrážky z gumenej podrážky, ktorá ťa pohodlne prenesie kdekoľvek. Ich špecifická konštrukcia udrží tvoje nohy v komforte a vykročíš s nimi spokojne do ďalšieho dňa.

adidas Superstar tenisky nekladú medze a inšpirujú

Tenisky Superstar sú multifunkčné v mnohých oblastiach, avšak ich najväčšou výhodou je flexibilita štýlu k akémukoľvek outfitu. Svojou obľúbenosťou si našlo miesto v srdciach nie len v športovej a basketbalovej komunite, ale aj medzi každým, kto preferuje eleganciu a kvalitu. V adidas nekladieme medze, preto si prezri adidas Superstar tenisky pre deti, ale aj dospelých mužov a ženy. Naša inkluzivita a nestarnúci dizajn dáva každej vekovej kategórií možnosť vyzerať mladistvo a sviežo. Sprav si radosť a poriaď si naše tenisky podľa tvojej preferencie a nechaj sa očariť ich kultovým výzorom.

Nechaj sa zlákať pre adidas obuv Superstar

Tvoja jedinečná osobnosť potrebuje topánky, ktoré podčiarknu tvoju výnimočné a partikulárne črty bez námahy. Cez svoj osobný štýl obliekania si v tvojej skriny určite nájdu naše tenisky miesto, vďaka ich univerzálnej využiteľnosti. Či už si vytváraš athleisure, alebo aj elegantný outfit, tak tenisky od adidas mu dodajú to pravé orechové. Poteš svojho blízkeho s novými Superstar teniskami a prezri si z rôznych štýlov a druhov tenisiek adidas.