alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

GORE-TEX®

 
[133]
1 / 3
Strana:z 3

GORE-TEX® na každý výlet

Prechádzka v horách vie nabiť človeka úžasnou energiou. Kto miluje výlety do prírody takisto pozná, aká dôležitá je správna obuv. Lezenie po skalách či chôdza nerovným prírodným terénom môže byť nielen namáhavá, ale aj nebezpečná. adidas má pre teba riešenia týchto problémov. Ochráň svoje chodidlá pred zbytočným poškodením pevnou a stabilnou obuvou. Podrážky topánok obsahujú vysoko účinné tlmenie a skvelú trakciu, ktorá ti zabezpečí dvojnásobný výkon pri odrazoch od povrchu. Maximalizuj tak energiu, ktorú vložíš do chôdze alebo behu. Podrážky adidas GORE-TEX® majú ešte tú skvelú vlastnosť, že udržia tvoju stabilitu aj na vlhkom povrchu. Vďaka vysoko odolnej adaptačnej gume ťa neprekvapia nečakané a hlavne nebezpečné pošmyknutia na žiadnom výlete.

Moderné technológie topánok adidas GORE-TEX®

Edícia topánok s označením GORE-TEX® využíva moderné technológie, ktoré tvojim nohám zaručia bezpečnosť a komfort pri nosení. Nízky zvršok topánok je skvelým pomocníkom na nerovnom povrchu. Spolu s rýchlošnurovacím systémom získaš potrebnú stabilitu aj pri odvážnejšom lození po skalách. To je ešte umocnené strihom obuvi s označením GORE-TEX®, ktorý ti pevne obopne chodilo. Zároveň s týmito technológiami odpadá častá povinnosť dlhotrvajúceho prepletania šnúrok za účeľom zaviazania si topánok. S rýchlošnurovacím systémom budeš raz-dva pripravený vyraziť do hôr. Takisto ani s rozväzovaním šnúrok počas túry nebudeš mať vôbec problém, keďže na to slúži veľmi šikovný systém háčikov.

Komfort pre náročných cestovateľov

Výlety do hôr a lozenie po skalách vie byť pekne náročnou činnosťou. Topánky adidas GORE-TEX® však majú skvelé termoregulačné vlastnosti. Zabránia tak zbytočnej kumulácií vlhkosti pri pohybe a udržia tvoje nohy v suchu. Nechajú tvoje nohy v pohodlí a umožnia im dýchať. To určite oceníš pri dlhších namáhavých výletoch. Skvelou výhodou je tiež nepremokavý materiál, z ktorých sú topánky vyrobené. Nestresuj sa kvôli nečakanému dažďu a buď naňho radšej pripravený. Šetri si energiu, zdravie svojich nôh a buď zabezpečený proti prípadným nástrahám vysokohorskej turistiky. S topánkami GORE-TEX® budeš pripravený kedykoľvek vyraziť na poriadne horské dobrodružstvo.