alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Muži · Obuv · Trailový Beh

 
[35]

Kvalitnú obuv na trailový beh muži ocenia v každom počasí

Beh v teréne prináša množstvo benefitov a posiluje nielen telo, ale aj ducha. Členité prostredie a vrtochy počasia však neradno podceňovať a je nutné zvoliť adekvátnu bežeckú obuv. Kvalitnú a pohodlnú obuv na trailový beh muži ocenia na tréning, ultrarunning i na beh na spevnenom či kombinovanom povrchu. Tenisky s podrážkou z gumy Continental™ a s ľahkým tlmením Lightstrike majú dokonalý záber aj na vlhkom či nerovnom povrchu. Tlmenie optimálne absorbuje nárazy a chráni tak chodidlá aj kĺby. Mimoriadne obľúbené modely s responzívnym tlmením Boost vrátia späť energiu vynaloženú pri každom kroku a znásobujú pôžitok z behu v teréne. Priliehavé zvršky trailovej obuvi chodidlo stabilizujú, aby sa predišlo nepríjemným úrazom. Mnohé z modelov sú vyrobené s použitím recyklovaných materiálov, ako je napríklad vysokofunkčný materiál Primegreen či Primeknit. Zlepši si techniku a výkon v trailovej obuvi adidas!

Pánska trailová obuv ťa podrží na tréningu i na pretekoch

Ultra running predstavuje veľkú výzvu, no ty vďaka správne zvolenej obuvi zvládneš aj náročnú trasu ľavou zadnou. Vo vysokých teniskách s prispôsobiteľným strihom a zvrškom s vodoodpudivou manžetou zdoláš kopce aj v chladnom jesennom počasí. Prispôsobiteľné šnúrky si môžeš kedykoľvek upraviť podľa potreby vďaka praktickému zapínaniu BOA® Fit System. Pevné a spoľahlivé tenisky so zvarmi odolnými proti oderu nepoškodia ani skaly či štrk. Pokojne v nich vyraz aj do najnáročnejšieho terénu, v ktorom budeš mať optimálnu stabilitu aj vďaka priľnavej podrážke a priliehavému úpletovému zvršku. Pánska trailová obuv s úpletovým sieťovinovým vrškom je navyše vzdušná a udrží chodidlá svieže aj pri celodennom nosení.

Cez lúky, potoky i skaly

Beh v prírode je náročný, no nepopierateľne krásny. Ponúka množstvo výziev v podobe rôznych druhov povrchov, ktoré môžu byť často krát aj mokré či klzké. V takýchto chvíľach je kvalitná trailová obuv jednoducho nepostrádateľná. Obuv na trailový beh muži využijú aj na turistiku či iné outdoorové aktivity.