alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Lyžovanie

 
[88]
1 / 2
Strana:z 2

Lyžovanie má nový rozmer v oblečení značky adidas

Zimná príroda vie byť krutá. Ale ak sa odvážiš, odmení ťa nádhernými zážitkami, ktorým sa vyrovná máločo. A poznáš krajší spôsob, ako si ju vychutnať, ako je lyžovačka? Či už si zástanca skialpu, páliš si to po zjazdovkách rýchlosťou blesku, alebo ešte len začínaš objavovať čaro lyžovania, určite skôr či neskôr prídeš na jedno - dobré vybavenie je základ. A základom, ako sa ochrániť pred zimou, je správna vetrovka a lyžiarske nohavice. V tom sme tu pre teba. Lyžiarske oblečenie adidas je výsledkom skúseností špičkových lyžiarov a snowboardistov, vďaka ktorým poskytuje kompromis medzi izoláciou a vzdušnosťou, ľahkosťou a pevnosťou. Zostaň v teple aj na ľadovci!

Buď pri lyžovaní ako mačka - v teple a mrštný

Správne lyžiarske nohavice ti musia poskytnúť dostatočnú slobodu pohybu. Iba tak zvládneš rýchle otočky na zľadovatenom svahu alebo v hrubej vrstve prašanu. Preto používame pri ich dizajne elastické materiály, ktoré sú navyše odolné voči ťahu vo všetkých smeroch, a neriskuješ tak pretrhnutie v tej najmenej príjemnej situácií. Aj keď sú ľahke, izolujú rovnako dobre ako hrubé vrstvy bežného lyžiarskeho oblečenia. Správna zmes umelých a prírodných vlákien vytvára softšelový obal, ktorý ťa ochráni pred zimou a zároveň ťa drží v suchu. Spoločne s lyžiarskymi spodkami ťa udržia v teple. Vďaka členkovým zipsom sa dokážu prispôsobiť akejkoľvek lyžiarke či topánke, a zabránia vnikunitu snehu do lyžiarky počas lyžovania alebo pádu.

Vietor nemá žiadnu moc

So správnym vrstvením sa s vetrovkami a bundami adidas udržíš v teple aj na vrchole štítu. Ľahké topy a vesty vytvárajú prvú vrstvu ochrany. Držia pri tele vrstvu vzduchu, ktorá je ideálnym izolantom. Navyše odvádzajú pot, a tak zabraňujú tvorbe miest, kde by sa mohol usadiť chlad. Od snehu a vetra ťa následne ubráni vetrovka, ktorá tvorí druhú vrstvu. Páperové bundy sú prírodným variantom, skvele ťa odizolujú, ochránia pred vetrom a sú vodeodolné. Naši dizajnéri však vytvorili aj technológie, koré šliapu na päty prírode - ale sú oveľa tenšie. Ak nechceš lyžovať s hrubou vrstvou oblečenia a zachovať si čo najväčšiu flexibilitu, siahni po bundách TERREX. Poslúžia ti na skialpových túrach rovnako dobre ako pri prechádzke studeným mestom.