alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Snowboardové nohavice

 
[6]

Snowboardové nohavice, s ktorými hravo zdoláš zasnežené kopce

Chystáš sa na hory? Výber správneho vybavenia a správnych snowboardových nohavíc ti môže celkovo pozitívne ovplyvniť tvoj zážitok. Na svahu sú tvoje nohy takmer najpodstatnejšou časťou tela. Preto je veľmi dôležité, aby si ich mal v teple, v suchu a v vzdušných snowboard nohaviciach, ktoré ešte môžu dokonca spĺňať aj tvoje dizajnové štandardy. Je jedno, či si iba na začiatku a učíš sa, ako to na snehu chodí, alebo si už úplný profík a skôr prekonávaš vlastné hranice. Prioritou pre všetky kategórie je, aby si sa na zasnežených kopcoch cítil pohodlne a v suchu.

Čo oceníš, ak hľadáš snowboard nohavice? 

Základom je, aby si si dostatočne navrstvil oblečenie podľa poveternostných podmienok a a terénu. Kvôli vrstveniu, teda tomu, že si pod snowboardové nohavice oblečieš ešte nejaké termo oblečenie, ti odporúčame zvoliť širší strih. Nehovoriac o tom, že sa potrebuješ hýbať počas jazdy. A mysli aj na to, že sa ti zídu vačky na permanentku, peniaze či smartfón. Dostatočná vodoodolnosť a vzdušnosť. V prípade adidas nohavíc na snowboarding dbáme o to, aby si bol v suchu aj v hlbokom snehu. Preto majú naše nohavice vodný stĺpec minimálne 10 000 mm a vďaka špeciálnej technológii, spevneniu CORDURA® sa sneh zachytí a ty môžeš pokračovať v užívaní si na svahu. Chystáš sa do extrémnejších podmienok? V tom prípade siahni po adidas oteplovačkách. V tomto prípade ťa zaistí vodný stĺpec 20 000 a opäť kvalitný zachytávač snehu. A v štýlových snowboardových nohaviciach na traky, v ktorých máš mimochodom aj otvor na slúchadlá, navyše budeš vyzerať fakt dobre. Popozeraj si našu ponuku a vyber si snowboardové nohavice, ktoré sa postarajú o ten najlepší zimný zážitok. Nájdeš tu aj teplé a nepremokavé turistické nohavice či univerzálne hrejivé tepláky, ktoré ťa ochránia ako pred vetrom, tak aj pred vodou. Všetky majú vzdušný a elastický materiál, v ktorom sa budeš slobodne pohybovať po vrcholkoch hôr.