alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Turistické nohavice

 
[56]
1 / 2
Strana:z 2

Funkčné turistické nohavice do každého počasia

Vyvetraj si hlavu na poriadnom treku a nasaj do seba pokoj, ktorý vie najlepšie poskytnúť príroda. Vo funkčných nohaviciach sa nemusíš báť ani premenlivého počasia. Trekové nohavice sú totiž vyrobené z maximálne odolných materiálov, ktoré počítajú s drsnými podmienkami a s možnosťou, že sa budú musieť vysporiadať s daždivým či veterným počasím. Vodoodpudivá úprava bez škodlivého PFC znesie aj dážď a softšelový materiál si poradí s vetrom, dažďom i snehom. Strihy aj materiály sú prispôsobené účelu použitia, takže sa spoľahni, že budeš mať dostatočný priestor pre svižnú chôdzu či lezenie na skalách. Štvorsmerne elastický materiál ťa neobmedzí v žiadnom pohybe a praktické zipsy umožnia obliekanie nohavíc aj cez obuté topánky. Niektoré modely sú zhotovené z textílií, ktoré pochádzajú z recyklovaných materiálov. Recyklovaný polyester znižuje emisie, redukuje plastový odpad a šetrí zdroje. Pomáhajme spoločne chrániť životné prostredie, aby si potulky v prírode mohli vychutnávať aj generácie našich detí. Natiahni si turistické nohavice a vyraz s priateľmi na dobrodružný trek, na ktorý budete dlho spomínať!

Trekové nohavice pre každého

Nepremokavé vychádzkové nohavice sú dostupné aj vo veľkostiach tall či petite. Prispôsobiteľné elastické pásy so šnúrkou či opaskom sadnú na každú postavu a znížené pudlo niektorých modelov zaručuje komfort a voľnosť pohybu. Tvarované kolená a elastický materiál oceníš najmä v drsnom teréne, v ktorom musíš neustále prekonávať prekážky. Nepremokavé turistické nohavice sú v horách nevyhnutnosťou. Udržia ťa v suchu a teple vždy, keď ťa prekvapí náhla zmena počasia. V horúce slnečné dni sa spoľahni na úpravu chrániacu pred škodlivými účinkami UV žiarenia, ktorá ťa bezpečne ochráni až do výšky UPF 50+. Softšelové nepremokavé turistické nohavice oceníš aj v zime v snehu. Okrem neprekonateľných tepelných vlastností ťa prekvapia premyslenými plochami na lemoch, ktoré slúžia ako ochrana pred oderom. Zúžené trekové nohavice sedemosminovej dĺžky majú prispôsobiteľné lemy, ktoré si kedykoľvek môžeš upraviť podľa potreby. Spoľahni sa na overenú kvalitu adidas a vychutnaj si hory v štýlových a praktických trekových nohaviciach!

V horách ako doma

Ak sú hory tvojim druhým domovom, zaslúžiš si to najkvalitnejšie outdoorové vybavenie. Nepremokavé vychádzkové nohavice oceníš na rodinnej prechádzke okolo horského plesa aj na náročnom vysokohorskom treku. Funkčné nepremokavé turistické nohavice sú jednoducho základom každej bezpečnej a vydarenej túry. Nenechaj si pokaziť zážitok a vyber si turistické nohavice, v ktorých ťa nezaskočí zmena počasia ani drsné trekové trasy!