alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Snowboarding oblečenie

 
[34]

Oblečenie na snowboarding pre kráľovné a kráľov zjazdoviek

Patrí snowboarding k jednému z vašich obľúbených zimných športov? Máte radi rýchlosť, chladný vietor na svahu a robenie rôznych trikov, ktoré vám všetci závidia? Tak potom určite viete, ako je dôležité sa na zasneženú dráhu dobre pripraviť. Hlavne čo sa týka výstroje a oblečenia na snowboarding. Táto športová aktivita, ktorá sa od svojich undergroundových začiatkov prebojovala až medzi oficiálne disciplíny zimnej olympiády, vyžaduje okrem dobrej snowboardovej dosky aj kvalitné oblečenie a obuv. Aby ste odolávali prípadným pádom do snehových závejov či iným nástrahám na svahu. Ak ešte nemáte všetko potrebné, alebo hľadáte vysokú kvalitu, adidas snowboarding kolekcia je tu práve pre vás.

Spoľahlivé oblečenie na snowboard

Oblečenie na snowboarding musí byť v prvom rade vytvorené z kvalitných materiálov, aby vás oblečenie na svahu zahrialo. Zároveň ale dostatočne priedušných, aby ste sa zbytočne nespotili. Kvalitu adidas snowboarding oblečenia spoznáte už pri prvom zjazde. Spoľahlivé nohavice, bundy či vesty vám prinesú nielen teplo a pohodlie. Strih oblečenia, ktorý podporuje jeho flexibilitu, vám nebude pri snowbordovaní brániť pri akomkoľvek pohybe. Aby ste si naozaj zaistili teplo aj vo chvíľach prestávok medzi jazdami, pridajte si do svojej základnej výbavy aj dámske športové legíny či pánske spodky. Nezabudnite ani na dobrú obuv. Samozrejmosťou je potom už len zimná čiapka.

Popri kvalite aj štýl

Kvalitné snowboarding oblečenie od adidas je tou správnou cestou k príjemne stráveným chvíľam na zasneženej zjazdovke. Keď bude priať počasie a vy sa dobre pripravíte, už vám nič nebude brániť v poriadne divokej jazde. Nemusíte sa ani báť, že sa vám snowboarding oblečenie poškodí pri prvom páde. Rozhodne ale nebudete zaostávať ani vzhľadom. Prečo by ste na svahu počas vykonávania svojej obľúbenej činnosti nemohli zároveň aj dobre vyzerať? Veď oblečenie na snowboard vie byť aj pekne štýlové! Veríme, že vás o tom presvedčí pohľad na našu ponuku, kde nájdete pre tento šport všetko potrebné oblečenie do výbavy.