adidas Snowboarding

V sezóne 2018/2019 snowboardová kolekcia adidas prináša obuv a oblečenie s perfektným strihom, funkčnou konštrukciou a nezameniteľnou kultovou estetikou.

OBUV TACTICAL ADV

Model Tactical ADV je späť a pripravený na ďalšiu sezónu. Má konštrukciu z nových materiálov, vyznačuje sa teplom tvarovateľnou podšívkou z peny Ultralon, priľnavou a robustnou podrážkou s perfektným záberom a tiež unikátnym systémom šnurovania.

BUNDA PREMIERE

Bunda Premiere je v našom tíme veľmi obľúbená pre svoju univerzálnosť a odolnosť. Vyznačuje sa vodným stĺpcom až 10 000 mm a spája kultové prvky adidas s prvotriednymi materiálmi a dizajnom.

OBUV SAMBA ADV

Streetová legenda sa nestratí ani na horách. Táto snoubordová obuv vychádza z tenisiek Samba a vyznačuje sa 3D tvarovaným jazykom, ktorý perfektne sedí a zabezpečuje potrebnú flexibilitu na univerzálne použitie.

OTEPĽOVAČKY FLANDERS

Ak hľadáš prvotriedny výkon, tieto pánske snowboardové otepľovačky sa vyznačujú podšitou izolovanou konštrukciou s vodným stĺpcom 20 000 mm, ktorý ťa ochráni pred nástrahami zimného počasia.

NOHAVICE LAZY MAN

Nohavice Lazy Man sú pohodlné ako tepláky a majú funkčnú konštrukciu z elastického a ľahkého softšelového materiálu s vodným stĺpcom až 5000 mm.
Najnovšia kolekcia obuvi a oblečenia je výsledkom spolupráce našich jazdcov a dizajnérov a vyznačuje sa prvotriednymi kúskami v kultovom štýle adidas.

SNOWBOARDINGOVÝ TÍM ADIDAS