alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Lyžiarske svetre

 
[7]

Tieto lyžiarske svetre sú ako stvorené na bežecké lyžovanie

Cíť sa prirodzene, zostaň v suchu a teple a dosahuj veľkolepé výsledky. Tieto topy, mikiny a lyžiarske svetre od adidas ti vyčarujú úsmev na tvári za každého počasia. Priedušné a elastické mikiny a lyžiarske svetre patria medzi to najdôležitejšie, čo počas zimných radovánok potrebuješ. Sú vyrobené z high-tech materiálov a ich tvorcovia pri ich vývoji nešetrili kreativitou.

Lyžiarske svetre pre akýkoľvek pohyb v mrazivom počasí  

Táto ponuka lyžiarskych svetrov je win-win. Mikiny a topy posledných kolekcií v zime ideálne doplnia tvoj športový šatník a zároveň ich pokojne využiješ na všetky zimné aktivity. V ponuke nájdeš funkčné mikiny z materiálu, ktorý ťa zahreje v chladnom počasí a svojimi vlastnosťami ťa udrží v komforte a v suchu.  Funkčné oblečenie, ktoré umožňuje prirodzený pohyb bez obmedzení je to správne oblečenie, však? Elastický materiál a športové strihy kopírujú každý pohyb tvojho tela. Materiál AEROREADY je potom schopný kedykoľvek pohltiť vlhkosť, čo pomáha držať tvoje telo v komforte a suchu. Priedušná konštrukcia je pri lyžiarskych aktivitách mimoriadne dôležitá. Tieto lyžiarske svetre adidas majú strategicky rozmiestnené zóny, ktoré zvyšujú priedušnosť na potrebných miestach.

Topy a mikiny na najvyššej úrovni bežeckého lyžovania

V týchto topoch od adidas si nepochybne pôjdeš pre to najdôležitejšie. To sú kvalitné zážitky, radosť z dobre odvedeného výkonu a samozrejme aj víťazstvo. Ľahká konštrukcia lyžiarskych svetrov ťa žiadnom spôsobom nespomalí, práve naopak. Tieto efektné mikiny majú za cieľ zvyšovať tvoju rýchlosť v zimnom prostredí a ešte pritom všetkom aj dobre vyzerajú. Ak miluješ športový priliehavý strih, tieto mikiny ti určite sadnú. Polovičný zips a vysoký golier sú už tradičnými a overenými prvkami takýchto športových svetrov určených na pretekania i tréning. Oceníš aj klin pod pazuchami pre vyššiu flexibilitu a pohodlný, rýchloschnúci materiál.

Pod označením Terrex sa skrýva kvalita

Ak už poznáš produktovú radu Terrex, neprekvapí ťa, čo všetko dokáže. Ak nie, tak vedz, že ide o modely, ktoré majú pohyb v horách a zimných podmienkach v DNA. Odmenou ti potom je to, že bez ohľadu na to, ako tvrdo makáš, do ciela dorazíš v suchu.