alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

VRCHOLY NÁS SPÁJAJÚ

V horách ci mestách. Vrcholy zdolávame všade. Nájdi ten svoj.

AKÝ JE TVOJ VYSNENÝ CIEL?

Nech už máš akýkolvek ciel, teraz je tvoja šanca dosiahnut ho. TERREX trom ludom umožní zrealizovat ich projekt a poskytne odborné znalosti, podporu a výbavu. Podel sa s nami o svoj sen a my ti ho pomôžeme uskutocnit.

AKO SA ZÚCASTNIT

Ak sa chceš zapojit, jednoducho opíš svoj nápad. Ak ta vyberieme, dostaneš šancu detailnejšie sa o svoju víziu podelit prostredníctvom videa. Hladáme nápady v troch kategóriách: KOMUNITA, UDRŽATELNOST A DOBRODRUŽSTVO. Vítazné projekty natocíme v rámci kampane United by Summits. Zúcastnit sa môžeš do 14. októbra 2022.

Príroda je pre všetkých. Vonku máš možnost dosiahnut svoj potenciál, spojit sa s komunitou a ukázat životnému prostrediu, že ti na nom záleží. Nech už tvoje vysnívané dobrodružstvo vyzerá akokolvek, pomôžeme ti ho zažit.

Enjoy exclusive rewards from our partners through the App Hub

Exkluzívne odmeny

Nenechaj si ujst bezplatnú odmenu exkluzívne v appke adidas

United by Summits

Dosiahni svoje ciele s adidas TERREX. Skrývajú sa kdekolvek v prírode. Nielen na vrcholoch hôr. Vo chvíli, ked objavíš nieco nové, prelomíš bariéru alebo sa spojíš so svetom okolo seba, si na najvyššom bode svojej cesty. Vonku máš možnost dosiahnut svoj potenciál, spojit sa s komunitou a ukázat životnému prostrediu, že ti na nom záleží. Nech už tvoje vysnívané dobrodružstvo vyzerá akokolvek, teraz máš šancu zažit ho. Kampan United by Summits od adidas TERREX rozpráva príbehy legiend, ktoré dosiahli nové méty. Ako napríklad Caja Schöpf a Raphaela Haugh, ktoré objavili oslobodzujúcu silu slobody v prírode v našom príbehu s názvom Snow. Alebo skupina Adaptive Climbing Group, ktorej vrchol v príbehu Climb je o akceptovaní toho, kým si. Lise Billon a Melissa Le Nevé nám v príbehu Mountaineering ukážu, že cím hlbšie je priatelstvo, tým väcší význam má zdolávanie prekážok. Nesmieme zabudnút ani na úžasných ludí z Camp Yoshi v príbehu City & Hike, pre ktorých je príroda mimo komfortnej zóny, no zároven príležitost na rast. DeMarcus Paul, vzor pre nadšencov BMX na celom svete, našiel rodinu vo svojej komunite v príbehu Bike. A nakoniec sa Ruth Croft, Lu Jang-cchun a Eliza Zheng vyberú na cestu za neustálnym zlepšovaním v príbehu Trail Running. Sami osebe sú ich príbehy o dosiahnutí nových cielov inšpiratívne, no spolocne ukazujú, že výzvy nás všetkých spájajú. Stací, ak vyskúšame nieco nové a oddáme sa prírode.
*NÁKUP NIE JE POTREBNÝ. Žiadatelia musia byt plnoletí, musia mat trvalý pobyt v oprávnenej krajine a musia splnat všetky ostatné požiadavky. Vyhrat je možné produkty v hodnote 1000 € (maloobchodná hodnota) a príležitost rozpovedat svoj príbeh ako súcast kampane adidas TERREX United By Summits. Zaregistrovat sa môžeš do 14. októbra 1:59 hod. Spolocnost adidas môžeš na základe písomnej dohody podpísanej spolocnostou adidas a výhercom ponúknut dodatocnú financnú alebo vecnú podporu na splnenie ciela. Výhercovia sú povinní získat všetky potrebné povolenia, oprávnenia a súhlasy na dosiahnutie svojho ciela. Výhercovia musia splnit všetky požiadavky na prijatie výhry vrátane podpísania bežných zmluvných podmienok na úcast v reklamnej kampani a zbavenia sa zodpovednosti. Klikni a pozri si všetky zmluvné podmienky, kritériá hodnotenia, oprávnené krajiny a podrobnosti o cenách. Klikni a pozri si všetky zmluvné podmienky, kritériá hodnotenia, oprávnené krajiny a podrobnosti o cenách.