alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

UNITED BY SUMMITS

Keby príroda vedela rozprávať, čo by povedala?

Výzvy majú množstvo podôb, stačí len vyraziť von a nájsť tú svoju.

2 Women wearing the woman hiker apparel and TERREX WMN RAIN.RDY hiking shoes

NAVRHNUTÉ ŽENAMI PRE ŽENY

Či už sa chystáš na ležérne prechádzky, alebo víkendové výlety, nová turistická obuv TERREX WMN MID RAIN.RDY je tu pre teba.

Príroda je pre všetkých. Vonku máš možnost dosiahnut svoj potenciál, spojit sa s komunitou a ukázat životnému prostrediu, že ti na nom záleží. Nech už tvoje vysnívané dobrodružstvo vyzerá akokolvek, pomôžeme ti ho zažit.

Enjoy exclusive rewards from our partners through the App Hub

Exkluzívne odmeny

Nenechaj si ujst bezplatnú odmenu exkluzívne v appke adidas

United by Summits

Dosiahni svoje ciele s adidas TERREX. Skrývajú sa všade v prírode. Nielen na vrcholoch hôr. Vo chvíli, keď objavíš niečo nové, prelomíš bariéru alebo sa spojíš so svetom okolo seba, si na najvyššom bode svojej cesty. Príroda je pre všetkých a vonku máš možnosť dosiahnuť svoj potenciál, stať sa súčasťou komunity a ukázať životnému prostrediu, že ti na ňom záleží.