alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Black Friday výpredaj pánskych tašiek

 
[167]
veľkosť
Cena
€ 9 - € 72
972
1 / 4
Strana:z 4

Nezmeškaj Black Friday výpredaj pánskych tašiek

Tvojej pozornosti by rozhodne nemal ujsť Black Friday výpredaj pánskych tašiek adidas, v ktorom nájdeš originálne kúsky batohov, ruksakov, ľadviniek a rôznych doplnkov, ktoré pohodlne a spoľahlivo doplnia tvoj outfit a uschovajú osobné veci. S výraznou zľavou teraz objednáš tréningové tašky rôzneho druhu, ale aj tie, ktoré umocnia tvoj streetový štýl! Ponuka je skutočne veľká a za skvelú akciovú cenu.

Odolné tašky, ktoré odnesú celú výbavu

Ak je tréning najdôležitejšou časťou tvojho dňa, potom určite oceníš, ak tvoja 3-Stripes taška bude priestranná a tvoje veci v nej budú prehľadne uložené a kedykoľvek k dispozícii. Black Friday výpredaj pánskych tašiek priniesol kúsky s množstvom vreciek na všetky drobnosti, ktoré sa vyznačujú aj priedušnými priehradkami na obuv. Zbaľ si do nich všetko, čo tvoj tréning vyžaduje. Poteší ťa, že ich spodná časť je spevnená a vyrobená z odolného polyesteru. Takto ju budeš môcť používať každý deň a nezničí sa. Do tvojej pozornosti tiež dávame kompaktné tréningové tašky, ktoré vieš kedykoľvek premeniť na ruksak. Menší tlak na plecia, štýlové zhotovenie a pocit, že všetko potrebné máš neustále pri sebe. V Black Friday výpredaj pánskych tašiek nájdeš aj veľké množstvo batohov rôznych farieb a prevedení. Takže nech už si fanúšikom minimalizmu alebo chceš vzbudzovať pozornosť, poriadne skontroluj celú outlet sekciu. Trochu miesta navyše vieš získať v podobe menšej tašky alebo ľadvinky. Do predného vrecka so zipsom predsa schováš všetko potrebné - doklady, kľúče či drobné na kávu a si pripravený vyraziť von.

Funkčné a zároveň šetrné k našej planéte

Pri srdci ťa môže hriať pocit, že mnohé produkty z Black Friday výpredaja pánskych tašiek boli vyrobené udržateľným spôsobom. Obsahujú totiž recyklovaný materiál Primegreen, ktorý je navyše vysokofunkčný a jeho vlastnosti spĺňajú požiadavky aktívnych športovcov. Kúpou takýchto produktov sa aj ty pričiníš o znižovanie plastového odpadu na našej planéte.