alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výpredaj pánskych teplákov

 
[41]

Black Friday výpredaj pánskych teplákov pre pohodové chvíle

Inšpiruj sa zľavami a vyskúšaj na vlastnej koži poriadnu dávku komfortu s oblečením z Black Friday výpredaja pánskych teplákov adidas! Sú vyrobené z ľahkých materiálov, príjemných na dotyk. Vyber sa s nimi do fitka či si poriadne zabehaj. Môžeš v nich stráviť aj chvíle oddychu po celodennej makačke. Ľahni si na gauč a v pohodlí premýšľaj o svojich ďalších krokoch. Sú perfektne komfortné na celodenné nosenie. Jednotlivé kúsky hneď padnú do oka každému fanúšikovi športovej elegancie. Doplň nimi svoj outfit a vychutnaj si dávku nezameniteľného streetového štýlu! Kultové logo adidas, Trefoil či 3-Stripes jasne podtrhne tvoju dušu športovca. Aby sme podporili šetrnejší prístup k prírodným zdrojom a rozvoj udržateľného životného prostredia, na výrobu niektorých modelov používame aj recyklované materiály.

Black Friday outlet pánskych teplákov pre aktívnych mužov

Daj si do tela ako sa na športovca tvojho formátu patrí. Nahoď sa do kvalitných kúskov z Black Friday výpredaja pánskych teplákov adidas a vybehni na ihrisko! Vďaka elastickému pásu so šnúrkou na stiahnutie ti teplákové nohavice priľnú k telu ako uliate. Trochu sa ochladilo, ale tebe to nevadí. Hrejivý materiál ťa príjemne zahreje, takže tréning môže pokračovať. Aktívna vrstva absorpčného materiálu ťa zasa udrží v príjemnom suchu odvedením nahromadeného potu od povrchu pokožky. Vďaka členkovým zipsom si tepláky môžeš jednoducho prezliecť cez kopačky. Čo s mobilom, kľúčami či peňaženkou? Všetky svoje nevyhnutné drobnosti si pohodlne odlož do bočných vreciek. Pre väčšiu bezpečnosť si ich v kľude zazipsuj. Nič ti už nebráni v plnom sústredení sa na prekonávanie akčných cieľov.

Odolné funkčné kúsky, ktoré vydržia

Vyskúšaj komfortné funkčné kúsky za skvelé ceny na vlastnej koži. Black Friday výpredaj pánskych teplákov adidas je ich plný. Jednotlivé funkčné kúsky sú vyrobené z odolných materiálov, takže vydržia aj intenzívne používanie. Pri dobrej starostlivosti ti budú slúžiť po dlhú dobu. Používať aviváž nie je vhodné, na pranie uprednostňuj iba jemný prací prášok. Aby sa látky nepoškodili, vyhýbaj sa bielenie a chemickému čisteniu všeobecne. Presné inštrukcie ako sa o oblečenie starať nájdeš pri konkrétnom produkte.