alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výpredaj detských teplákových súprav

 
[13]

Black Friday výpredaj detských teplákových súprav pre každého športovca

Buď pripravený na nekonečné šantenie sa svojho juniora. Obleč ho do doplnkov z Black Friday výpredaja detských teplákových súprav adidas a dopraj mu totálne pohodlie počas hier na ihrisku. Ľahký odolný materiál je príjemný na dotyk a ešte komfortnejšie sa nosí. Deti potešia originálne farebné prevedenia a výrazné potlače plné hravosti. Nesmú chýbať ani kultové logá v adidas, 3-Stripes a Trefoil. Na poriadnu dávku športového štýlu nie je nikto primladý. Mikiny a tepláky z Black Friday detských teplákových súprav adidas budú rovnako skvelou súčasťou potréningového oddychového času. Viacero kúskov je z veľkej časti vyrábaných aj z recyklovaných materiálov. Produkcia takýchto výrobkov je priamou podporou myšlienky zbaviť našu planétu nadbytočného plastového odpadu.

Black Friday outlet detských teplákových súprav na celodenné pohodlie

Deti a aktívny pohyb sú rozhodne nerozlučná dvojka. Tvoj malý šampión už behá, kope do lopty či inak preukazuje svoju rastúcu lásku k športu? Nahoď ho do kúskov z Black Friday výpredaja detských teplákových súprav a môžete vyraziť na spoločný tréning. Ľahký materiál spoľahlivo zahreje. Pokiaľ vonku začne padať prízemný mráz, junior si len založí ruky do pohodlného kengúrieho vrecka. Poriadna priestranná kapucňa so šnúrkou na stiahnutie drobca udrží v príjemnom teple aj keď začne fúkať vietor.  Malá prestávka na zohriatie dlaní a nahánačka môže pokračovať. Tepláky s elastickým pásom na stiahnutie budú na juniorovi sedieť ako uliate. Materiál teplákových súprav s absorpčnou vlastnosťou odvedie vlhko od pokožky. Decká tak zostanú v príjemnom suchu aj pri intenzívnom pohybe.

Nekonečné šantenie sa v maximálnom pohodlí

Nechaj svojho drobca šantiť v maximálnom pohodlí. Inšpiruj sa zľavami a vyskúšaj kvalitné oblečenie z Black Friday výpredaja detských teplákových súprav! So štýlovými kúskami zmenšenín dospeláckych modelov môžeš lásku k športu zdieľať aj so svojimi juniormi. Deti vedia oblečenie na ihrisku potrápiť, našťastie teplákové súpravy adidas pre deti sú vyrobené z odolných látok. Pre predĺženie funkčnosti je dobré dodržať určitú údržbu. Vo všeobecnosti do prania nepridávaj aviváž. Oblečenie adidas vyžaduje skôr jemný prací prášok. Doplnky nie je vhodné bieliť a ani inak chemicky čistiť. Presné inštrukcie k starostlivosti o jednotlivé kúsky nájdeš pri konkrétnom výrobku.