alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výpredaj teplákov

 
[92]
1 / 2
Strana:z 2

Black Friday výpredaj teplákov pre zaručené pohodlie

Extra pohodlné kúsky na celodenné nosenie. Dopraj si poriadnu dávku komfortu s oblečením z Black Friday výpredaja teplákov adidas. Vyrobené z jemných materiálov, ktoré sa ľahko nosia ti teplákové nohavice spríjemnia chvíle oddychu. Alebo na seba nahoď tieto štýlové kúsky a vyraz na ležérnu prechádzku so psom do parku. Decentná športová elegancia sa prelína s krásnymi farebnými kombináciami. Originálne moderné verzie retro kúskov preverených časom potešia oko i ducha. Kultové logo adidas, Trefoil či 3-Stripes nesmú chýbať. Jasne vyjadria okoliu, že šport je tvojou vášňou. Na výrobu niektorých teplákov používame aj materiály z recyklovaných látok. Podporujeme tak šetrnejší prístup k prírodným zdrojom a rozvoj udržateľného životného prostredia.

Pohodlné tepláky na chvíle plné pohody

V Black Friday výpredaji teplákov adidas nájdeš množstvo funkčných kúskov vhodných na poriadny tréning. Ľahká flexibilná konštrukcia ti sadne ako uliata. Vďaka elastickému pásu so šnúrkou na stiahnutie nehrozí, že by ti zbytočne skĺzavali z bokov dole. Aktívna vrstva absorpčného materiálu ťa udrží v príjemnom suchu aj počas náročných tréningových programov. Nahromadenú vlhkosť spoľahlivo odvedie od pokožky. Vrecká po stranách zipsov sú veľmi praktické. Pohodlne a bezpečne si tam odložíš všetky nevyhnutné drobnosti a môžeš sa naplno sústrediť na cvičenie. Hrejivý materiál spolu s priliehavými manžetami ťa udrží v príjemnom teple aj keď by sa vonku schladilo. Pohodlie, ktoré tepláky adidas poskytujú ti napomôžu k poriadnemu výkonu.

Komfortné funkčné kúsky za skvelé ceny

Inšpiruj sa zľavami vrámci Black Friday výpredaja teplákov adidas a vyskúšaj komfortné funkčné kúsky za skvelé ceny! Využiješ ich ako na intenzívny tréning tak aj na ležérne chvíľky kedy bude tvoje telo plne regenerovať. Tepláky adidas sú okrem pohodlia aj poriadne odolné kúsky. Pri správnej opatere ti vydržia slúžiť dlhú dobu. Na pranie používaj iba jemný prášok bez pridania aviváže. Bielenie alebo iné chemické čistenie by mohlo poškodiť látky. Grafika by sa tiež nemala žehliť. Všetky pokyny k starostlivosti nájdeš pridelené ku konkrétnym výrobkom.