alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Lyžiarske oblečenie pre mužov

 
[44]

Lyžiarske oblečenie pre mužov adidas ťa ochráni pred zimou

Vyraz na zasnežené hory užiť si zimné radovánky. S lyžiarskym oblečením pre mužov adidas budeš mať vo výbave všetko potrebné, aby ti na svahu bolo zaručene pohodlne! O to sa postarajú jednotlivé kvalitné látky, z ktorých je oblečenie vyrobené. Vďaka nim je lyžiarske oblečenie pre mužov adidas príjemné na dotyk a veľmi ľahké na nosenie. Všetky kúsky vrátane obuvi majú v sebe nepopierateľnú dávku štýlu. Športového ducha z nich cítiť na míle ďaleko. Všetci na svahu budú vedieť, že ty si sa sem prišiel poriadne vyblázniť. Povrch pánskeho lyžiarskeho oblečenia zdobia reflexné prvky a svetoznáme logo adidas a 3-Stripes. Príjemné farebné kombinácie, s ktorými na svahu vynikneš a zároveň nebudeš zbytočne kričať ti dodajú potrebné sebavedomie pre dobrý výkon. Použitím recyklovaných materiálov sa snažíme šetriť zdroje a znižovať emisie.

Pánske oblečenie na lyžovanie, ktoré ťa udrží v suchu a pohodlí

S pánskym oblečením na lyžovanie od adidas budeš pripravený na poriadnu lyžovačku. Na rozcvičku si na seba nahoď ľahké nohavice s vetrozdornými plochami regulujúcimi teplo. Keď sa dobre ponaťahuješ, je čas vyraziť na svah. Turistická bunda adidas ťa ochráni pred nepríjemným chladom. Ten síce na zasnežený svah patrí, ale zdravie si treba chrániť. Vodoodpudivá úprava ťa udrží v príjemnom suchu aj pri nespočetných pádoch do závejov. Neboj sa naplno ukázať všetky svoje najlepšie triky vďaka lyžiarskemu oblečeniu pre mužov! Predné vrecká so zipsom využiješ na odloženie kľúčov a permanentky na vlek. Prevleč si cez hlavu priestrannú kapucňu a budeš v maximálnom pohodlí aj počas snehovej búrky. Neprehliadni ponuku lyžiarskeho oblečenia pre mužov a vyskladaj si skvelú športovú výbavu!

Všetko, čo potrebuješ na svah

Dopraj si na svahu poriadnu kvalitu. Lyžiarske oblečenie pre mužov bude tvojim verným spoločníkom pri zimných športových radovánkach. Vďaka kvalitne odolnému materiálu sa naňho môžeš spoľahnúť, že ťa ochráni pred zimou, vetrom a udrží ťa v suchu. Ak sa budeš o oblečenie dostatočne starať, zostane plne funkčné po dlhú dobu. Na pranie odporúčame používať iba jemný prací prášok a nepridávať doň aviváž. Kúsky so zipsom je vhodné prať zapnuté. Kompletný návod ako sa o oblečenie postarať nájdeš pri konkrétnom výrobku.