alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečenie · TERREX

 
[394]

TERREX ADVENTURE WARDROBE

Kolekcia TERREX Adventure Wardrobe je univerzálna technológia vrstvenia zo štyroch dielov, ktoré ti poskytnú presne to, čo potrebuješ pri potulkách prírodou. Nech už je tvoj cieľ akýkoľvek, dosiahneš ho.
1 / 9
Strana:z 9

Kolekcia obuvi & oblečenia adidas terrex

adidas terrex je výber všestranných a ľahkých produktov, ktorý umožňuje outdoorovým športovcom vyťažiť zo seba maximum vďaka najpokrokovejším technológiám a najkvalitnejším materiálom.

Vďaka obuvi a oblečeniu adidas terrex budeš robiť pokroky v športoch vrátane trailového behu, turistiky, trekkingu, paraglidingu a jazdy na kajaku. Využívajú technologické inovácie, akou je napr. GORE-TEX®, ktorý im zaručuje vode odolnosť, vynikajúcu priedušnosť a zaručene ťa ochráni aj v tých najdrsnejších podmienkach.

Technológia Polartec® Alpha® ťa udrží v teple, keď si v pohybe, no vďaka optimálnej priedušnosti a regulácii vlhkosti ťa neprehreje počas intenzívnych aktivít.

Oblečenie • TERREX často kladené otázky

Vrstvenie ponúka všestrannosť a umožňuje regulovať teplotu tela pridávaním alebo odoberaním vrstiev podľa potreby. Pomáha tiež pri regulovaní vlhkosti, izoluje pred chladom a chráni pred vetrom či dažďom.
Za funkčné vrstvy môžeme považovať tieto: - Základná vrstva: Odvádza vlhkosť od pokožky. - Stredná vrstva: Ľahká vrstva, ktorá udržuje telo v teple a zároveň pomáha odvádzať pot počas vonkajších aktivít. - Izolačná vrstva: Táto vrstva navodzuje pocit tepla a pohodlia a neobmedzuje pri pohybe. - Vonkajšia vrstva: Priedušná ochrana pred vetrom, dažďom či snehom.
Vetracie otvory na zips na vonkajších vrstvách oblečenia a nastaviteľná možnosť uzavretia na spodných a izolačných vrstvách umožňujú v prípade potreby uvoľňovať prebytočné teplo.