alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tričká na turistiku

 
[33]

Tričká na turistiku pre nové dobrodružstvá 

Hľadáš funkčné tričká na turistiku od adidas pre svoje outdoorové dobrodružstvá? Odpoveď nájdeš v produktoch adidas Terrex. V aktuálnej kolekcii objavíš bavlnené tričká a topy s ktorými odštartuješ sezónu vo veľkom štýle. Poteší ťa určite aj to, že obľúbené turistické kúsky od adidas nájdeš vo výpredaji. Hory a pobyt v prírode si treba užívať plnými dúškami. A predovšetkým platí, že treba mať potrebnú výbavu. Je jedno, či hory obdivuješ zdola alebo sa radšej vyberieš na vrchol, funkčné turistické tričká sú top voľbou pre všetky outdoorové výlety! Tieto adidas tričká na turistiku sú navyše vyrobené z jemnej bavlny a vďaka elasticite nebránia tvojmu telu v pohybe. Sú preto ideálne na chvíle, keď ťa pochytí chuť objavovať!

Turistické tričká adidas do každého počasia a podmienok

Kolekcia Terrex, to sú turistické a trekové tričká od adidas, ktoré ťa udržia v suchu a chlade pri každom dobrodružstve. Postará sa o to špeciálna technológia, ktorá efektne odvedie pot od pokožky. Tento materiál je schopný odvádzať vlhkosť aj počas veľmi intenzívnej záťaže, takže ťa v horách či prírode udrží v komforte a bez starostí. Vyber si z ponuky tričiek s krátkym či dlhým rukávom a v každom prípade dostaneš pohodlie a absorpciu vlhkosti od pokožky. Jedinečné grafické vzory robia z každého trička originál. A to najdôležitejšie - je jedno, či práve šliapeš do kopca, alebo si užívaš výhľad z najvyššieho bodu, stále si v pohode. Tričká na turistku sú tu skrátka pre teba!

Tričká, ktoré bojujú s plastovým odpadom

Tričká na turistiku adidas to s ochranou životného prostredia myslia vážne. Viaceré modely z produktovej rady Terrex obsahujú recyklovaný polyester. Ten šetrí prírodné zdroje našej planéty a znižuje emisie, čím sa aj tieto tričká zaraďujú medzi udržateľné produkty. Všimni si tiež produkty, ktoré majú označenie Primeblue. Ide o vysokofunkčný recyklovaný materiál, ktorý zabezpečuje, že produkt je vyrobený okrem iného aj z ekologickej priadze Parley Ocean Plastic.