alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Tričká a topy

 
[1940]
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Essentials FeelVivid Drop Shoulder
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tričko adidas x LEGO® Football Graphic
Tričko Logo
Tričko Own the Run Long Sleeve
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Adicolor Classics Regular
Tričko Camo Graphic
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Feelready Sport Logo
Tričko Trefoil
Tričko Berlin Marathon 2022
Tričko Disney Sport
Tričko BOOST You Up Graphic
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Feelready Sport Logo
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Tričko adidas Rekive Speed Trefoil Graphic
Tričko HIIT Long Sleeve Training
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Studio Lounge
MESH TOP
Tričko Adicolor Trefoil Plissé
Tričko adidas x LEGO® Football Graphic
Tričko Terrex Agravic Pro Wool
Tričko Adicolor Tricot Interlock
Tričko Designed to Move Logo
Tričko AEROREADY Studio Long Sleeve
Tričko Graphic Fun
Tričko Manchester United Essentials Trefoil
Tričko FIFA World Cup 2022™ Official Emblem
Tričko Berlin Marathon 2022
Tričko Adicolor Classics Trefoil (plus size)
Tričko Terrex Agravic
Tričko Essentials Camo Print Long Sleeve
Tričko adidas Ski Chic Allover Print Long Sleeve
Tričko Designed For Gameday Travel
Tričko Allover Print
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Tielko HIIT Spin Training
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tričko Disney Sport Long Sleeve
Tričko FIFA World Cup 2022™ Official Emblem

Tričká a topy pre každodennú porciu pohybu a zábavy

Staň sa súčasťou príbehu adidas a spoznaj, čo znamená sloboda. Tričká, ktoré nájdeš v tejto kategórií, vychádzajú zo streetovej a športovej histórie adidas, aby ich spojili v dnešnom svete a priniesli znovuzrodenú legendu. Symbol Trefoil a 3-Stripes sú v mestských uliciach znakom štýlu už niekoľko desaťročí - a preto ich nájdeš na všetkých tričkách a topoch v tejto ponuke. Nespočet farebných kombinácií a vzorov ti pomôže objaviť a ukázať tvoju jedinečnosť a charakter. Od decentnej čiernej cez batiku až po kamufláž. Pánske, dámske aj detské - každopádne však štýlové kúsky, ktoré svojim overeným strihom zaistia pohodlie pri každej aktivite, a pri športe príjemne ochladia a udržia ťa v suchu.

V tričku adidas nerobíš kompromisy s pohodlím

Aj keď je adidas symbolom štýlu, neznamená to, že za neho musíš platiť svojim pohodlím. Zrodili sme sa na kurtoch, a rozumieme tomu, čo vo svojom aktívnom živote potrebuješ. Jedine ak sa budeš v tričku cítiť príjemne, môžeš skutočne žiariť a niesť svoj štýl s hrdosťou. Preto kombinujeme skúsenosti zo športového oblečenia a prinášame ich aj do tvojich všedných dní. Čistá bavlna, ktorú používame aj pri tvorbe topov, je príjemná na dotyk a dáva tvojej pokožke možnosť dýchať. Spoj ju so strihmi, ktoré na sebe otestovalo už niekoľko generácií športových aj streetových legiend, a získaš dokonalú kombináciu štýlu a pohodlia vždy a všade.

Osloboď sa od horúčavy

Letné festivaly sú najťažším testom pohodlia. Poď sa úplne odviazať a hoď na seba niektorý z našich topov alebo tielok. Voľné strihy a oslobodené ruky ti zaručujú pohodu aj v letných horúčavách uprostred koncertného kotla. Naše festivalové tričká a topy nájdeš v mnohých farebných aj štýlových prevedeniach. Chceš zažiariť vo festivalovom mestečku? Siahni po pestrofarebných kombináciách, ktoré však v sebe stále ukrývajú sofistikovaný štýl adidas. Chceš vystúpiť z radu a ukázať svojho športového ducha? Jednoduchosť bude kľúčom. Čisté tielka a tričká s prominentným Trefoil logom vystúpia na mieste plnom farieb, zvukov a vôní ako ticho uprostred mesta. Vyskúšaj to!