alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Tričká a topy

 
[1892]
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Top Techfit Long Sleeve Training
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Tričko Allover Print
Tričko Essentials Camo Print
Tričko adidas x LEGO® Tech Pack
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Techfit COLD.RDY Training Long Sleeve
Tričko Adicolor Trefoil Plissé
Tričko Logo
Tričko Adicolor Contempo
Tričko Adicolor Classics Trace
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes Long Sleeve
Tričko Adicolor
Tričko Anniversary
Tričko Adicolor
Tričko adidas Rekive
Tričko Essentials FeelVivid Drop Shoulder
Tričko Essentials Camo Print Long Sleeve
Tričko Reveal Essentials
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko LOUNGEWEAR Adicolor Essentials Trefoil
Top Terrex Xperior
Tričko adidas x LEGO® Football Graphic
Tričko Graphic
Tričko Techfit 3-Stripes Training
Tričko BrandLove
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes
Tričko
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tielko Adicolor Classics Trefoil
Tričko Adicolor Classics 3-Stripes Long Sleeve
Tričko Blue Version Long Sleeve
Tričko adidas Rekive
W STDIO LS T
Tričko Essentials Mélange
Tričko Anniversary
Tričko Run It
Tričko adidas x LEGO® Graphic

Tričká a topy pre každodennú porciu pohybu a zábavy

Staň sa súčasťou príbehu adidas a spoznaj, čo znamená sloboda. Tričká, ktoré nájdeš v tejto kategórií, vychádzajú zo streetovej a športovej histórie adidas, aby ich spojili v dnešnom svete a priniesli znovuzrodenú legendu. Symbol Trefoil a 3-Stripes sú v mestských uliciach znakom štýlu už niekoľko desaťročí - a preto ich nájdeš na všetkých tričkách a topoch v tejto ponuke. Nespočet farebných kombinácií a vzorov ti pomôže objaviť a ukázať tvoju jedinečnosť a charakter. Od decentnej čiernej cez batiku až po kamufláž. Pánske, dámske aj detské - každopádne však štýlové kúsky, ktoré svojim overeným strihom zaistia pohodlie pri každej aktivite, a pri športe príjemne ochladia a udržia ťa v suchu.

V tričku adidas nerobíš kompromisy s pohodlím

Aj keď je adidas symbolom štýlu, neznamená to, že za neho musíš platiť svojim pohodlím. Zrodili sme sa na kurtoch, a rozumieme tomu, čo vo svojom aktívnom živote potrebuješ. Jedine ak sa budeš v tričku cítiť príjemne, môžeš skutočne žiariť a niesť svoj štýl s hrdosťou. Preto kombinujeme skúsenosti zo športového oblečenia a prinášame ich aj do tvojich všedných dní. Čistá bavlna, ktorú používame aj pri tvorbe topov, je príjemná na dotyk a dáva tvojej pokožke možnosť dýchať. Spoj ju so strihmi, ktoré na sebe otestovalo už niekoľko generácií športových aj streetových legiend, a získaš dokonalú kombináciu štýlu a pohodlia vždy a všade.

Osloboď sa od horúčavy

Letné festivaly sú najťažším testom pohodlia. Poď sa úplne odviazať a hoď na seba niektorý z našich topov alebo tielok. Voľné strihy a oslobodené ruky ti zaručujú pohodu aj v letných horúčavách uprostred koncertného kotla. Naše festivalové tričká a topy nájdeš v mnohých farebných aj štýlových prevedeniach. Chceš zažiariť vo festivalovom mestečku? Siahni po pestrofarebných kombináciách, ktoré však v sebe stále ukrývajú sofistikovaný štýl adidas. Chceš vystúpiť z radu a ukázať svojho športového ducha? Jednoduchosť bude kľúčom. Čisté tielka a tričká s prominentným Trefoil logom vystúpia na mieste plnom farieb, zvukov a vôní ako ticho uprostred mesta. Vyskúšaj to!