alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Black Friday výpredaj dámskych doplnkov

 
[672]
Black Friday. Nové kúsky
Cena
€ 5 - € 143
5143
1 / 14

Black Friday výpredaj dámskych doplnkov, ktorý stojí to za to

Všetko krásne sa skrýva v detailoch, však? S týmito kúskami sme sa vyhrali, ale vyhrávaš s nimi najmä ty. Pozri si aktuálny Black Friday výpredaj dámskych doplnkov a získaj pre svoj šatník nové zaujímavé 3-Stripes kúsky. V tomto outlete nájdeš veci pre tvoje spontánne dobrodružstvá po okolí a ako to už býva zvykom - zaplesá pri tom aj tvoje športové srdce! Ponuka je skutočne pestrá a teraz navyše za skvelé akciové ceny!

Strhni na seba pohľady svojho okolia vďaka Black Friday výpredaju

Živé, pestrofarebné a na každý deň. Z ponuky Black Friday výpredaja dámskych doplnkov do tvojej pozornosti určite dávame množstvo fancy batohov či ľadviniek, vďaka ktorým budeš mať všetky osobné veci prehľadne a bezpečne pri sebe. Sadnú ti ako uliate a sú vyrobené z pohodlnej bavlny. Reč je o šiltovkách, ktoré majú krásne žiarivé farby, minimalistický štýl a hravo ochránia tvoj zrak pred slnkom. Rovnako tak aj štýlové okuliare pilotky, ktoré v tomto aktuálnom Black Friday výpredaji dámskych doplnkov nájdeš tiež. S týmito produktami proste posúvaš svoj streetový look na nový level a ešte pri tom všetkom ušetríš!

Ochráň seba, svoje okolie i našu planétu

Rúška sa už stali bežnou súčasťou našich životov. Tie od adidas môžeš prať, súšiť a tým pádom znovu používať každý deň. Okrem toho sú tieto doplnky vyrobené z pohodlného a vysokofunkčného recyklovaného materiálu, ktorý značku adidas zaraďuje medzi firmy vyrábajúce udržateľné produkty. Záleží ti na na našej planéte? Aj nám. Všimni si preto aj naše batohy a výrobky z materiálu Primegreen, ktoré sa tiež ocitli v Black Friday výpredaji dámskych doplnkov. Tieto štýlové kúsky obsahujú recyklovaný materiál, ktorý adidas vyrobil v snahe znižovať plastový odpad na Zemi. Vďaka tomu a ešte aj kvôli prispôsobiteľným polstrovaným plecným popruhom sa ti táto časť doplnkov bude nosiť ešte príjemnejšie.