alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Cyklistické kraťasy a legíny

 
[11]

Cyklistické kraťasy a legíny adidas na pohodlné šľapanie

Nahoď sa do pohodlných šortiek na bicykel z kolekce cyklistických kraťasov a legín adidas a poriadne šliapni do pedálov! Nech ťa už čaká oddychová cesta alebo náročná šlapačka do kopca, v šortkách na bicykel adidas to hravo zvládneš. Kvalitné látky a perfektne sediaci dizajn sa postarajú o extra komfort a ty sa budeš môcť naplno sústrediť na svoj výkon. Z cyklistických kraťasov a legín okrem toho jasne dýcha športový duch v štýlovom prevedení spolu s nezameniteľným logom adidas a legendárnymi 3-Stripes. Cíť sa dobre a bez problémov prekonaj svoje tréningové ciele! Viacero modelov šortiek na bicykel je vyrobených aj za použitia vysokofunkčného recyklovaného odpadu, čím chceme prispieť k boju proti nadmernému znečisteniu prírody ťažko rozložiteľným plastom. Neprehliadni cyklistické kraťasy a legíny adidas a uži si každú trasu naplno!

Neprehliadnuteľné šortky na bicykel pre lepší výkon

Šortky na bicykel adidas predstavujú kvalitnú cyklistickú výbavu pre lepší výkon a radosť zo šliapania. Tú ti dodá maximálny komfort tlmiaceho polstrovania, ktorý je prispôsobený aj na poriadne dlhé jazdy. Základom je, aby ti cyklistické kraťasy a legíny sedeli ako uliate. Vďaka mechanicky tkaným trakom a priľnavým plochám na nohaviciach to so šortkami na bicykel adidas nebude žiaden problém! Perfektne ti sadnú a budú pevne držať na mieste. Vankúšiky v zadnej časti majú dve úrovne hustoty, čím ešte navyšujú celkové pohodlie. Na krátke jazdy sú ideálne šortky s tenkou cyklovložkou. Sviežosť pri jazde ti dodá priedušný chrbát. Cyklistické legíny bib dopĺňajú pohodlné kompresné manžety. Priliehavý strih s elastickým vysokým pásom vieš skombinovať aj s inými cyklistickými šortkami či teplákmi.

Pohodlná jazda aj na dlhé trate

Vysadni na bicykel a uži si poriadnu jazdu s cyklistickými legínami bib. Postarajú sa ti o poriadny komfort aj pri niekoľko hodinových intenzívnych jazdách! Spevnia ti svaly a budú na tebe sedieť ako uliate. Ide tiež o kúsky vyrobené z odolných látok, takže pri dobrej starostlivosti s nimi budeš môcť najazdiť nespočetné množstvo kilometrov. V základe je dobré ak do prania nebudeš pridávať aviváž a uprednostníš skôr jemný prací prášok. Aby nedošlo k ich poškodeniu, vyhýbaj sa chemickému čisteniu a tiež bieleniu. Čo treba spraviť, aby ti cyklistické šortky a legíny vydržali funkčné čo najdlhšie, sa dozvieš v inštrukciách pri konkrétnych produktoch.