alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske cyklistické šortky

 
[17]

Jednotlivé produkty ti svojim pružným materiálom a ľahkou konštrukciou spríjemnia každú jazdu na bicykli. Vďaka absorpčnej úprave ich povrchu budeš zasa vždy spoľahlivo v pohodlí a suchu.

Šortky The Padded Cycling Bib
Šortky The Indoor Cycling
Šortky The Padded Cycling Bib
Šortky The Padded Adiventure Cycling Bib
Šortky The Strapless Cycling Bib
Šortky The Trackstand Cycling
Šortky Five Ten TrailX Bermuda
Šortky The Strapless Cycling Bib
Šortky The Strapless Cycling Bib
Šortky Five Ten Brand of the Brave
Šortky Five Ten Brand of the Brave
Šortky Five Ten TrailX Bermuda

Kvalitné pánske cyklistické šortky pre pohodlie pri tréningu

Miluješ pohyb a vieš, že pri intenzívnom tréningu je dôležité aj dobré oblečenie, ktoré ti zaručí pohodlie a ty sa budeš môcť naplno venovať každému pohybu svojich svalov. Pánske cyklistické šortky adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov a látok príjemných na dotyk. Práve vďaka tomu a ich ľahkej konštrukcií, sú tieto kúsky vhodné na nosenie aj počas náročných cvičení, či dlhých výletov na bicykli. Pánske cyklistické šortky v sebe zároveň obsahujú aj vysoko funkčný recyklovaný materiál. Tým ich výrobou adidas prispieva k boju s nadmerným znečistením našej planéty a šetrnejšiemu prístupu k prírodným zdrojom. Rozhodne sú tiež príjemné na pohľad a svojim štýlovým dizajnom v znamení športovej jednoduchosti ti pri cvičení dodajú potrebnú dávku sebavedomia. Na kraťasoch, samozrejme, nechýbajú ani svetoznáme logo adidas, či 3-Stripes.

Cyklistické šortky pre pánov s absorpčnou úpravou

Pánske cyklistické šortky adidas ti budú pri tréningu dobrým spoločníkom aj vďaka svojej funkčnosti. Pružný materiál ich konštrukcie rozhodne nebráni v pohybe. Elastický pás zasa zaručí, aby ti krátke modely perfektne sadli na telo a nepadali, alebo ešte horšie – aby ťa zbytočne neomínali. Spotiť sa pri tréningu je normálne, no byť počas celého cvičenia alebo prestávky v mokrom začne byť veľmi ľahko nepríjemné. Preto majú cyklistické šortky pre pánov adidas povrchovú absorpčnú úpravu, ktorá odvedením vlhkosti od pokožky zaručí, aby si bol aj počas intenzívneho cvičenia v pohodlnom suchu. Predné vrecká so zipsom využiješ na bezpečné odloženie svojich kľúčov, mobilu či iných drobností.

Funkčné cyklistické šortky, pre všetkých milovníkov aktívneho života

Vyskúšaj na vlastnej koži pohodlie, ktoré ti pri tvojich pohybových aktivitách prinesú pánske cyklistické šortky adidas. Ich funkčnosť ešte predĺžiš správnou opaterou. Nejde o nič náročné, hlavne sa vyvaruj bieleniu či inému typu chemického čistenia. Tiež nie je väčšinu týchto kúskov vhodné žehliť a ak ich chceš sušiť v sušičke, odporúčame tak robiť len pri nízkej teplote. Inak sa môže ľahko poškodiť povrchová absorpčná úprava. Všetky podrobné inštrukcie nájdeš pri konkrétne vybranom produkte.