alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske cyklistické oblečenie

 
[18]
Zadováž si športové oblečenie z pružného elastického materiálu a s absorpčnou povrchovou úpravou, ktorá ťa udrží v pohodlí aj pri intenzívnej jazde na bicykli či inom tréningu.

Pohodlné pánske cyklistické oblečenie z kvalitného materiálu

Vyraz na poriadnu jazdu na bicykli či svoj tréning v pohodlnom, no funkčnom pánskom cyklistickom oblečení. Všetky kúsky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa aj vďaka svojej ľahkej konštrukcii veľmi príjemne nosia. Látky pokožku neškrabú, sú jemné a pružné. V pánskom cyklistickom oblečení sa budeš dobre cítiť aj vďaka dávke štýlovosti, ktorá z nich srší. Či už zvolíš priliehavé tričko, alebo nepremokavú bundu, vďaka športovému dizajnu s modernými prvkami budeš vyzerať skvelo. K dispozícií máš viaceré farebné kombinácie a na oblečení nechýba ani legendárne logo adidas, či rovnako známe tri prúžky 3-Stripes.

Funkčné cyklistické oblečenie pre mužov na intenzívny tréning

Či sa už chystáš intenzívne zamakať na svojom kardiu alebo si dať vonku napríklad poriadny strečing, funkčné cyklistické oblečenie pre mužov ťa vždy podrží. Elastický pás na nohaviciach a kraťasoch zaistí, aby na tebe oblečenie perfektne držalo a zároveň ta zbytočne neomínalo. Jednotlivé kúsky sú z odolných materiálov, ktoré sú však taktiež plne flexibilné. Nemusíš sa tak báť, že by ťa v nejakom smere obmedzovali v plnom rozsahu tvojho pohybu. Ak sa aj pri intenzívnom cvičení poriadne spotíš, nevadí. Vďaka absorpčnej povrchovej úprave pánskeho cyklistického oblečenia bude nadbytočná vlhkosť z tvojej pokožky odvádzaná preč a ty spoľahlivo zostaneš v príjemnom suchu po celý čas. Všetky drobnosti si bez problémov odložíš do bočných alebo predných vreciek so zipsom. Kľúče či mobil ti tak nebudú zavadzať a zároveň ich budeš mať v prípade potreby pohodlne rýchlo po ruke.

Štýlové oblečenie pre cyklistov z odolného elastického materiálu

Dopraj si do svojej výbavy vysoko kvalitné kúsky aké predstavuje pánske cyklistické oblečenie adidas. Prinesú ti pohodlie, udržia ťa v suchu a ty sa tak budeš môcť naplno venovať svojim výkonom. Odolnosť a funkčnosť látok jednotlivých kúskov môžeš udržovať správnou starostlivosťou o ne. Aby sa oblečenie nepoškodilo, skús ho určite nebieliť ani inak chemicky čistiť. Rovnako používanie aviváže nie je vhodné pri všetkých kúskoch, no konkrétne inštrukcie nájdeš pri produkte, ktorý si vyberieš.