alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske cyklistické oblečenie

 
[21]
Dámske cyklistické oblečenie, v ktorom zvládneš aj tie najnáročnejšie úseky tvojej cesty. Tieto kúsky oblečenia ťa zahrnú komfortom, technológie zase príjemne zahrejú tvoje svaly a udržia ťa v pohodlí počas vysokej záťaže i za nepriaznivého počasia.

Dámske cyklistické oblečenie nabité technológiami

Nesmierne priedušné, pohodlné a zároveň nabité tými správnymi technológiami. Dámske cyklistické oblečenie od adidas sa vyznačuje ľahkou i priedušnou konštrukciou a materiálmi, ktoré vedia pomôcť v horúcich dňoch, no chránia aj v mrazivých podmienkach. Všetky ponúkané modely objednáš pohodlne na adidas.sk a vyberať môžeš z desiatok produktov. Toto oblečenie neplní len športovú funkciu, no môže sa pochváliť aj krásnymi farbami, ľúbivými vzormi, jasnými líniami a podmanivým dizajnom.

Funkčné cyklistické oblečenie pre ženy, ktoré ťa podrží v náročných situáciách

Cyklistické topy a nohavice sú vzácne kúsky športového outfitu. Ich pružnosť a zároveň priľnavosť ti prinášajú jeden z najuniverzálnejších kúskov oblečenia. Áno, využiješ ich okrem cyklistiky aj na beh či iné viac či menej náročné fyzické aktivity. Samozrejmosťou je toto oblečenie vyrobené z vysokoabsorpčného materiálu, ktoré tvojmu telu dodá potrebnú dynamiku a voľnosť. Ak rada športuješ v horúcom počasí, toto oblečenie efektne odvedie pot a naopak, ak sa na bicykel vyberieš v zimných mesiacoch - funkciami nabité topy či legíny príjemne zohrievajú tvoje svaly a umožňujú ti sústrediť sa na to najdôležitejšie - výkon. Ponúkané modely pre dámy využiješ celoročne a mnoho športovkýň naň nedá dopustiť.

Štýl, komfort a výkon: cyklistické oblečenie pre dámy

Ak to s cyklistikou myslíš vážne, potom potrebuješ okrem kvalitného bicykla aj poriadny outfit. Produkty adidas v sekcii dámskeho cyklistického oblečenia ťa presvedčia o tom, že športový outfit môže byť vkusný, pohodlný a umožňuje kombinovať topy či nohavice aj s ležérnejšími kúskami oblečenia. Je len na tebe, ktorým smerom sa vyberieš. Z ponuky adidas si môžeš vyberať z rôznych farebných odtieňov - nájdeš tu minimalizmus i kúsky, ktorými budeš nepochybne vytŕčať z davu. Pri ponúkanom oblečení ťa potom potešia také detaily, ako šikovné odkladacie priestory pre osobné veci a určite oceníš aj to, že viaceré kúsky sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Technológia COLD.RDY sa postará o pohodlie počas jazdy, a Techfit pretaví energiu zo svalov na dlhodobejšiu výdrž a pomáha športovcom sústrediť sa na maximálne výkony.