alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

NEUSTÁLE VPRED. STAGNÁCIA JE NEPRÍPUSTNÁ.

Výbava Juventus FC

 
[125]
V Juventuse vieme, že nech sme kdekoľvek, vždy dokážeme rozžiariť temnotu. Sme pripravení ovládnuť noc. Naše povzbudivé hlasy sa ozývajú po celom svete. Štadión a davy fanúšikov sa zlievajú v jedno. Stmeľuje ich emócia, ktorá celé mesto pripravuje na veľký večer. Odetí v čiernej ladíme s touto elektrizujúcou atmosférou a všade, kam sa vyberieme, nechávame tlkot našich sŕdc hrať do rytmu našej vášne.
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
Juventus Logo, Always moving forward
1 / 3
Strana:z 3

V štýle Juventus FC

Taliansky profesionálny futbalový klub Juventus Turín, niekedy známy aj ako „Juve“, je v Taliansku tretím najstarším klubom. V roku 1897 ho založili turínski študenti a v roku 1923 si ho vzala na starosť rodina Agnelliovcov. Vďaka tejto spolupráci sa stali vôbec najstaršími partnermi v oblasti športu. To bol tiež dôvod, prečo sa stal Juventus prvým športovým klubom na profesionálnej úrovni na Apeninskom polostrove. Niet divu, že čoskoro sa stal symbolom a súčasťou národnej identity a kultúry. A niet divu, že jeho typický odevný štýl vám ponúka aj adidas, ktorý sa inšpiroval jeho úspechmi a chcel podporiť jeho priaznivcov. Preto je výbava Juventus FC od adidas vybavená rôznymi produktmi, ako sú napríklad dresy, minisúpravy, súpravy, šortky, ponožky, tepláky, topy, bundy, polokošele, mikiny a šiltovky. Znamená to, že vďaka adidas budete môcť fandiť alebo hrať v typickom talianskom klubovom štýle!

Výbava Juventus

Výbava Juventus FC ponúka veci bez rozdielu pohlavia alebo veku. Pre deti viete vybrať vkusnú klubovú minisúpravu alebo iné časti oblečenia. Dresy sú vybavené materiálom Climalite, ktorý zabraňuje nadmernému poteniu a udrží vaše telo v suchu a príjemnom rozpoložení. Dresy sú vyrábané z jemného materiálu, ich strih je trochu voľnejší od originálu. V dresoch sa využíva stopercentný recyklovaný polyester, vďaka čomu sa pri ich výrobe znižujú emisie a šetrí sa energia. Na tréning si môžete vziať tepláky s úzkym strihom a spodnou elastickou časťou. Keďže majú dodatočný materiál Climacool, sú vhodné aj do horúcich dní, pretože vás schladia. Detskú minisúpravu tvorí domáci dres, šortky a ponožky. Šortky majú vyšívaný erb Juventusu a sú tiež vyrobené z jemného materiálu Climalite. Elastický pás na šortkách oceníte, keď si ich potrebujete stiahnuť podľa svojej veľkosti. V chladnejšom období je najlepšie nosiť vetru vzdorný futbalový top, ktorý vás ochráni pred zimou. Ponožky Juventus sú spevňujúce a sadnú na vaše nohy ako uliate. Výbava Juventus FC je skrátka zárukou kvality a spokojnosti.