alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dresy Ajax Amsterdam

 
[13]

Dresy Ajax Amsterdam, vďaka ktorým si futbal zamiluješ ešte viac

Je futbal tvojou srdcovkou a máš pocit, že s kopačkami na nohách si sa už narodil? Je tvoje najobľúbenejšie miesto trávnik, na ktorom vytrvalo trénuješ a snažíš sa byť každým tréningom lepším? Alebo skôr miluješ sledovať tento šport zo štadióna v spoločnosti kamarátov, verne fandiť a užívať si každý priebeh hry naplno? adidas má pre teba ponuku, ktorá ťa isto poteší! Dresy Ajax Amsterdam z tejto kolekcie sú totiž navrhnuté tak, aby vyhoveli každým tvojim požiadavkám! Výber je skutočne zaujímavý a pestrý. Nájdeš v ňom dresy svojho obľúbeného futbalového tímu v rôznych farebných prevedeniach a v strihu, ktorý je jednoznačne príjemný na nosenie. A navyše si v tejto ponuke to svoje nájdu nielen dospelí, ale i juniori! Tak čo, si pripravený nastúpiť na trávnik či štadión v štýlovom modeli z kolekcie dresov Ajax Amsterdam?

Dresy Ajax Amsterdam pre budúce futbalové hviezdy

Na to, aby si sa stal vynikajúcim športovcom netreba len talent, vytrvalosť a odhodlanie dosiahnuť niečo veľké. Dobrý športovec totiž potrebuje aj dobré športové vybavenie, aby sa naplno mohol sústrediť a podať ten najlepší výkon bez akýchkoľvek obmedzení! Dresy Ajax Amsterdam ti prinesú všetko, čo potrebuješ. Sú vyrobené z jemného materiálu, takže ich nosenie je veľmi príjemné a navyše obsahuje i absorpčné zložky, takže tvoju pokožku zanechajú sviežu pri každom pohybe. Dresy Ajax Amsterdam sú navyše populárne aj vďaka svojmu štýlovému dizajnu doplneného o tkaný erb na hrudi a nápisu XXX na šiji, takže každému hrdo ukážeš, komu si verný. Vychutnaj si každú minútu strávenú na trávniku vďaka dresu Ajax Amsterdam a ukáž svojim protihráčom, čo sa v tebe skrýva!

Pretože pravidelná starostlivosť je dôležitá

Vychutnávaj si každú chvílu vo svojom obľúbenom modeli z adidas kolekcie dresov Ajax Amsterdam a zároveň sa o ne nezabudni pravidelne starať, aby ti vydržali čo najdlhšie! Vo všeobecnosti sa odporúča dresy Ajax Amsterdam nebieliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke a pri praní nepoužívať aviváž.