alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Muži · Obuv · Vzpieranie

 
[6]

Ako si vybrať správnu vzpieračskú obuv

Pri vzpieraní, zložitých aj jednoduchých tréningových technikách sa musíš bez obáv spoľahnúť na svoju obuv. Aby si vyťažil maximum z prípravnej fázy a mal skutočnú podporu pri dvíhaní záťaže, uisti sa, že máš tú najspoľahlivejšiu a najstabilnejšiu obuv, ktorá ti pomôže dosiahnuť tvoje ciele. Pozri si kombinácie funkčných prvkov v ponuke adidas a nájdi si tú správnu vzpieračskú obuv.

Prvky obuvi adidas Vzpieranie

Keď dvíhaš záťaž a robíš pri tom aj drepy, potrebuješ pevnú medzipodrážku, ktorá dokonale udrží tvoju nohu na svojom mieste. Predstav si konštrukciu, špeciálne vyrobenú na vzpieranie, do ktorej je vstreknutý ľahký polymér, zabezpečujúci štrukturálnu pevnosť obuvi. Zadná stielka zaručuje absolútnu pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo prispôsobivý systém Boa® Closure System od adidas chráni a spevňuje nohu. Vysoko odolná podrážka adiWEAR™ je ideálna na dlhodobé cvičenie v posilňovni.

Väčšina vzpieračských modelov vyniká širšou konštrukciou, ktorá zlepšuje stabilitu chodidla a zaručuje pevnejšiu východiskovú pozíciu. Konštrukcia musí byť priliehavá a mäkká, a preto takmer každý model obsahuje špeciálnu podšívku, zatiaľ čo Flex Grooves v prednej časti umožňujú prirodzený pohyb. Podrážka z protišmykovej gumy, ktorú označujeme ako Anatomically Shaped Outsole zaručuje správny kontakt so zemou pre tých, ktorí potrebujú ľahkú priľnavosť a podporu. Podrážka s otvormi Vent Flow poskytne tvojim nohám príjemné prostredie, zatiaľ čo ich nevyhnutný remienok spoľahlivo zafixuje.