alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Ženy · Obuv · Vzpieranie

 
[4]

Najvyššia úroveň podpory pre tvoj výkon s dámskymi vzpieračskými topánkami adidas

Ak chceš dokázať, či už sama sebe v posilňovni alebo rozhodcom na súťaži, že na tú naloženú činku máš dosť sily, celý úspech začína a končí na poriadnom základe - adekvátnej obuvi, ktorá ti poskytne najvyššiu možnú stabilitu vo chvíľach, keď nad hlavu tlačíš nemysliteľnú váhu. Dopraj si preto to najlepšie dostupné a siahni po dámskych vzpieračských topánkach adidas, ktoré boli navrhnuté pre najsilnejšie ženy sveta a inšpirované tými najväčšími hviezdami vzpieračskej, powerlifterskej a bodybuilderskej scény. Najpokročilejšie dostupné technológie, ktoré počas celej doby tvojho výkonu pracujú v tvoj prospech, ti pomôžu dostať z tvojho potenciálu netušené možnosti. Dopraj si šancu zatlačiť ešte tvrdšie a dosiahnúť ešte viac, keď vieš, že máš obuté topánky, na ktoré sa jednoducho môžeš spoľahnúť a ktoré sú zárukou inak nevídanej stability.

Tak pevné a pritom tak flexibilné

Hoci sú všetky dámske vzpieračské topánky adidas založené na spomenutej mimoriadnej stabilite, pri ich návrhu sme nezabúdali ani na potrebu flexibility. Tieto dva atribúty sú preto skombinované v každom jednom modeli topánok tak, aby si v každej oblasti nôh dostala presne to, čo je pre tvoj úspech najdôležitejšie a mohla sa sústrediť len na činku, nie na to, či ťa topánka netlačí a či ten tlak ustojí. Každá jedna dámska vzpieračská topánka adidas je postavená na pevnej podrážke, ktorá sa vďaka svojmu povrchu a implementovaným technológiám doslova prilepí o podlahu posilňovne a dodá ti tak extra dávku sebaistoty. Z mnohých modelov si potom môžeš vyberať podľa svojich preferencií, napríklad aj vrátane toho, aký systém viazania a upevnenia preferuješ.

Štýlová aj s naloženou činkou

Nebol by to adidas, keby pri našich vzpieračských topánkach ignorujeme dizajnovú stránku. Preto aj naša vzpieračská obuv obsahuje ikonické dizajnové prvky ako napríklad legendárny 3-Stripes, ktorý milujú milióny športovcov na celom svete a ktorý je rozoznateľný už z diaľky.