alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vzpieračské topánky

 
[12]

Stabilné a spoľahlivé vzpieračské topánky

Poriadne sa do toho opri a daj zo seba na tréningu maximum! Vzpieračské topánky adidas ti pomôžu prekonať osobné hranice a posunú tvoj tréning na úplne nový level. Vyrobené sú z odolných materiálov a konštrukcie sú prispôsobené tak, aby vydržali aj najnáročnejší tréning. Pevný plátený zvršok nebráni v pohybe a hustá klinová medzipodrážka z materiálu TPU zabezpečuje optimálny postoj. Protišmyková gumená podrážka ti dodá potrebnú pevnosť a flexibilná špička umožní voľný pohyb prstov. Odolná podrážka Adiwear má mimoriadnu stabilitu, takže sa môžeš sústrediť len na výkon, a nič iné neriešiť. Dámske i pánske vzpieračské topánky majú atraktívny dizajn s neprehliadnuteľnými prvkami adidas, ktorý ti okrem štýlu dodá aj sebavedomie na dosahovanie tých najvyšších vzpieračských mét.

Vzpieračské topánky adidas ťa nesklamú

Obuj si model so zvrškom so zosilnenými plochami a ukáž, čo v tebe je. Mimoriadne stabilná klinová podrážka so zvýšenou pätou ti umožní optimálny postoj a zvršok so šnúrkami a popruhom v strednej časti perfektne spevní chodidlo. Plátený zvršok je pevný, no zároveň dostatočne flexibilný a umožňuje prirodzené ohýbanie chodidla. Spoľahni sa, že budeš počas celého tréningu v absolútnom pohodlí a pri zdvíhaní činky budeš môcť zaujať prirodzený a pohodlný postoj. Spevnenie na oboch koncoch, od špičky až k päte, pomáha chrániť členok, klenbu aj vonkajšiu stranu chodidla. Veď bezpečnosť je na vzpieračskom tréningu prvoradá! O pohodlie sa postará komfortná  vložka s textilnou vrstvou, ktorá spevní klenbu a udrží chodidlá svieže počas celého tréningu. Vzpieračské topánky adidas sú najideálnejšou voľbou pre každého, kto sa vzpieraniu venuje na rekreačnej i profesionálnejšej úrovni!

Zaujmi najlepší postoj

Správna technika je dôležitá, no nemenej dôležitá je aj funkčná obuv na vzpieranie. Kvalitné vzpieračské topánky ti umožnia zaujať optimálny postoj, vďaka ktorému zapojíš pri vzpieraní tie správne svalové skupiny a nezaťažíš chrbticu. Tak neváhaj a ohúr na tréningu svojim doposiaľ najlepším výkonom. Zaujmi ten najlepší postoj a stav na vzpieračské topánky značky adidas!