alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

All Blacks dres

 
[14]
Pre každého fanúšika prichádza na náš e-shop ragby All Blacks dres od významného tímu Black Ferns. Obleč seba do jedinečných dresov, ktoré ti dávajú príležitosť cítiť sa, ako keby si bol súčasťou ragby tímu.

Na ragby ihrisku s All Blacks dresom

Pokiaľ nie si len fanúšikom, ale zároveň si pravým ragby hráčom, precíť ďalší zápas alebo tréning v našich jedinečných dresoch All Blacks jedine na stránke adidas. Avšak záruka výnimočnosti je nie len v dizajne ragby dresov, ktorý bol inšpirovaný zápasovým modelom. Je aj vo výrobe, keďže sa používali rovnaké technológie ako pri výrobe pre samotný tím Black Ferns. Vysoko funkčné materiály použité pri výrobe sú recyklované a z časti vyrobené z priadze. Vďaka priedušnosti dresov máš dopredu zaistené chladenie a pocit voľnosti počas tréningov.

Staň sa ragby hviezdou s All Blacks ragby dresmi

Akýkoľvek je tvoj štýl pri hraní alebo obliekaní, naše dresy pridajú to pravé orechové kamkoľvek sa tvoj športový duch vydá. Ponuky All Blacks dresy na adidas e-shope sú nie len zápasové dresy, ale aj rôzne iné strihy alebo súpravy. Obleč na ďalšie pozeranie zápasu celú rodinku, keďže naša selekcia s All Blacks ragby dresmi je dostupná pre dospelých mužov a ženy, ale aj pre deti. Okrem klasickej čiernej farby, prezri si aj z výberu farebných dresov, či už košeľových alebo klasických. Ďalej nesmieš si nechať ujsť ďalšie ponuky, ako absorpčné šortky do fitka z All Blacks ragby kolekcie, ktoré so svojim voľným strihom podporujú maximálnu flexibilitu. Z materiálov, ktoré odvodzujú pot od pokožky šortky do gymu z danej kolekcie vydržia každú záťaž s vysokou trvanlivosťou.

All Blacks dresy pre serióznych ragby nadšencov

Postav sa na ihrisko s tvojou svojráznou a športovou osobnosťou so štýlom a presvedčením. Vyber si z našej ponuky ragby dresov All Blacks pre maximálny zážitok zo športu, ktorý ti je blízky. All Blacks dres ti dodá šmrnc a vďaka pohodlným materiálom sa môžeš plne sústrediť na dokonalý výkon.