alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Mikiny Rugby

 
[2]
Kvalitné mikiny rugby s minimalistickým dizajnom a vysoko funkčnými materiálmi ťa posunú vpred so zohriatím počas dňa. S prispôsobiteľnou kapucňou a kengurím vreckom sú naše mikiny veľkým obohatením do tvojej skrine.

Komfortné a ležérne Rugby mikiny pre teba

Ukáž svoju cool osobnosť s jedinečnými rugby mikinami z adidas. Využi našu ponuku zostať v športovom duchu a zároveň sa cítiť v pohodlí s mikinami rugby.Pre každého verného rugby fanúšika s našimi mikinami ukážeš celému svetu tvoj neutíchajúci zápal. Keďže na adidas používame len tie najlepšie technológie, tak aj mikiny z kolekcie rugby nie sú výnimkou. Prezri si hrejivé mikiny napríklad z jemného flísu, ktorý je z veľkého podielu z recyklovaného polyesteru. Rovnako sú vyrobené aj z udržateľnejšie pestovanej bavlny, čím podporíš dobrú vec kúpou našich mikín. Mikiny majú prispôsobiteľnú kapucňu so šnúrkou na stiahnutie, ktorú môžeš použiť podľa svojej potreby kedykoľvek.

Udrž si klasický look s rugby mikinami z adidas

So štýlovými rugby mikinami z adidas ukážeš svoju minimalistickú ale žiarivú osobnosť. Vďaka svojim grafickým dizajnom si všimneš jedinečné dizajnové detaily , ktoré reprezentujú vernosť adidas dodať najkvalitnejšie a nezabudnuteľné produkty.Krásne minimalistické detaily, ako nestarnúce logo adidas - ukážu tvoju podporu športového oblečenia. Univerzálne využitie mikín rugby je jednoznačné svojim neutrálnym štýlom, ktorý napriek danému faktoru dokáže upútať pozornosť. S rugby mikinami sa môžeš vybrať kdekoľvek, či už sa chystáš si zabehať cez svoju volnu chvílu, alebo ideš na obľúbený rugby zápas. Zober si svoju rugby mikinu na všetky skvelé zážitky.

Zostaň inšpirovaný a obleč si rugby mikinu

So svojim athleisure štýlom, každý uvidí to, že šport ti jednoducho prúdi krvou aj počas odpočinkových dní. Mikina je vysoko funkčná a využiteľná kúpa, preto sa hodí každému do jeho šatníka, či už mladším alebo starším generáciám. Každému veku dodá mladistvý štýl s dobrým pocitom komfortu do každodenných aktivít. Okrem svojej využiteľnosti zároveň podporíš svoje nadšenie pre šport rugby a ukážeš svoje nadšenie a vášeň kdekoľvek len vkročíš.