alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Lopty na rugby

 
[2]

Zaži pravý pôžitok z hry s ručne šitými loptami, na ktoré nedajú dopustiť amatérski ani profesionálni hráči rugby. Vďaka perfektnej priľnavosti sa dobre sa držia. Lopty na rugby adidas vyniknú na každom ihrisku.

Odolné a ľahko uchopiteľné lopty na rugby

Hoci na prvý pohľad rugby pôsobí ako drsná hra, v skutočnosti je hrou džentlmenov. Tento kontaktný kolektívny loptový šport však s veľkým nadšením hrajú aj ženy či mladí športoví nadšenci. Na adidas si nájdu tie pravé lopty na rugby všetci milovníci tohto zaujímavého športu. Na výber sú lopty klasickej veľkosti i menšie lopty, ktoré sú vhodnejšie pre mladších hráčov a začiatočníkov. Modely zo syntetickej kože sa nešmýkajú a v rukách perfektne sedia. Ručne šitá konštrukcia je veľmi trvácna a vydrží aj drsné zaobchádzanie. Lopty na rugby z dielne dizajnérov adidas majú peknú celoplošnú grafiku, ktorá zaujme vzorom i farebnosťou. Z našej ponuky si isto vyberú všetci priaznivci tohto populárneho športu.

adidas rugbyové lopty na zápasy i tréningy

Naše lopty sú ako stvorené na tréningy i na zápasy. Modely zo syntetickej kože majú latexovú dušu a odolajú aj najdynamickejšej hre a drsnému zaobchádzaniu. Vďaka ručne šitej konštrukcii s výrazným reliéfom a švami sa adidas rugbyová lopta dobre chytá a drží, takže sa nemusíš obávať ani prudkých prihrávok. Menšie modely sa ľahko prenášajú aj keď sú nafúkané a majú stabilnú trajektóriu. Ak hľadáš ideálnu rugbyovú loptu, vyskúšaj modely z dielne adidas a vychutnaj si hru tak, ako nikdy predtým.

Pravidelný tréning je základ úspechu

Naše lopty na rugby sú ideálne na tréning. Zdokonaľ si techniku a hráčsky štýl s loptami, ktoré sú vhodné na hádzanie i na kopy. Sú ideálne vyvážené, takže s nimi budeš môcť presne trafiť, kam potrebuješ. Ich priľnavosť však oceníš nielen na tréningoch, ale aj na zápasoch. Lopty na rugby adidas ti sprostredkujú pravý zážitok z hry!