alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Obuv · Rugby

 
[22]

Ako si vybrať správnu ragbyovú obuv

Základom úspechu v zápase je výber správnej ragbyovej obuvi podľa herného štýlu a pozície na ihrisku. adidas ponúka štyri vysoko funkčné dizajny obuvi, navrhnuté pre štyri základné typy hráčov. Pri výbere maj na pamäti, že našu obuv nosia aj novozélandskí All Blacks - najlepší ragby tím v histórii.

1.      TIGHT FIVE

Obuv Kakari je navrhnutá pre Tight 5. Ak hráš na pozícii 1-5, Loosehead Prop, Hooker, Tighthead Prop, Second Row alebo Locks, máme všetko, čo potrebuješ. Obuv s ôsmimi štupľami umožňuje dokonalá záber a stabilitu. Presne to, čo Tight 5 potrebuje na ťažkú prácu v skrumáži a v línii pri bitkách. Táto obuv je vyrobená pre dominanciu v skrumáži. Obuv nosia hráči: Dan Coles, Owen Franks, Sam Whitelock, Sekope Kepu, Maro Itoje , Guilhem Guirado, Rabah Slimani , Eddy Benarous , Augustin Creevy, Mako Vunipola, Rory Best, Jamie George, Joe Launchberry, Kyle Sinckler a Dylan Hartley.

2.      BACK ROW/LOOSE FORWARDS

Ak hráš v zadnej línii, potom je pre teba ideálna obuv Kakari Light. Bez ohľadu na to, či si Blindside Flanker, Openside Flanker alebo Number 8, táto obuv ti dodá výbušnosť vďaka ľahkej a spevnenej konštrukcii. Hráči zadnej línie musia byť v skrumáži prví, prevziať loptu, rozbiť obranu a ovládnuť ihrisko. Táto obuv je na to ideálna.

Obuv nosia hráči: Keiran Read, Ardie Savea, Sam Cane, Brodie Retallick, Bismarck du Plessis, Sam Warburton, Sean O’brien, Richie Gray, Alun Wyn Jones, Louis Picamoles, Courtney Lawes, Richie Mc Caw a Pieter-Steph du Toit.

3.      KICKER

Obuv Predator Malice Control je ideálna pre kickerov. Ak hráš ako Scrum Half/Half Back, Fly Half/First Five-Eighth, Inside Centre/Second Five-Eighth, Outside Centre, Right Wing, Left Wing alebo Full Back, potom je presnosť tvojich kopov absolútne nevyhnutná. Získaj svoj pár, pretože keď máš pod kontrolou presnosť svojich kopov, teritórium, výsledkovú tabuľu a tempo, kontroluješ aj vývoj hry

Obuv Predator Malice Control nosia hráči: Beauden Barrett, Will Genia , Handre Pollard, Baptiste Serin, George Ford, Mike Brown, Jonny Sexton , Dan Biggar, Ben Youngs, Conor Murray, Ben Youngs, Dan Carter, Pat Lambie, Finn Russell, TJ Perenara, Greg Laidlaw, Aaron Smith, Ben Smith, Aaron Cruden a Johnny Wilkinson.

4.      SPEEDSTERI

Ak si Inside Centre/Second Five–Eighth, Outside Centre, Right Wing, Left Wing alebo Full Back a rýchlosť je tvojou zbraňou, potom je táto obuv pre teba perfektná. Rozžiari hru a postaví divákov na nohy. Vybav sa a skóruj, predbehni súperov a šprintuj za líniu.

Obuv nosia hráči: Israel Dagg, Julian Savea, Bryan Habana, Jan Serfontein , Anthony watson , George North, Wesley Fofana, Sonny Bill Williams (SBW), Anton Lienert-Brown, Malakai Fekitoa, Reiko Loane, Ma’a Nonu, Jack Nowell, Stuart Hogg, Bryan Habana.