alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

CYBER MONDAY: DOPLNKY PRE DETI

 
[23]

Black Friday výpredaj detských doplnkov, ktorý hrá farbami a super zľavami

Detstvo je jedno z najkrajších období života, však? Tak nech si aj tvoje ratolesti pamätajú z neho len to najlepšie! Black Friday výpredaj detských doplnkov prináša výraznú zľavu, takže nové a rozkošné doplnky pre svojho potomka teraz získaš lacnejšie. Obdaruj svoje deti kúskami z posledných adidas kolekcií, ktoré sú nabité štýlom a nápaditosťou a nemusel by sa za ne hanbiť ani žiaden dospelý. Napokon, o 3-Stripes a Trefoil bolo na uliciach počuť už v roku 1972. Vtedy sme aj my dospelí boli ešte deťmi, no zároveň sa od tej doby v archívoch adidas zachovalo množstvo originálnych a štýlových doplnkov, ktoré sa objavujú aj dodnes. Viaceré z nich sa vracajú aj teraz, v Black Friday výpredaji detských doplnkov. Spoločne s deťmi tak môžeš zaspomínať na staré dobré časy, ktoré si s touto značkou spájaš.

Hravé kombinácie doplnkov pre každý deň

Deti si potrpia na detaily a presne tak si na nich dali záležať aj dizajnéri týchto kúskov. Či už je to športová taška alebo batoh, ktoré efektne schovajú notebook a tablet, rozkošná Minnie taška pripomínajúca všetky tie super Disneyovky alebo futbalové lopty v hravých farbách pre najmenších šampiónov. Priestranné ruksaky a batohy s modernou konštrukciou sú vďaka prispôsobiteľným polstrovaným plecným popruhom príjemné na nosenie aj pre deti a ponesú všetky potrebné drobnosti pre potulky po okolí. Malí aktívni športovci ocenia tiež množstvo originálnych šiltoviek, ktoré chránia pred silným UV žiarením, nepriaznivým počasím a zároveň sú vďaka použitým materiálom pohodlné a hodia sa azda ku každému športu.

Produkty, ktoré naučia deti chrániť našu planétu

Naša planéta potrebuje našu pozornosť a preto sú viaceré výrobky aj z tohto Black Friday výpredaja detských doplnkov vyrobené z udržateľných látok a sú súčasťou boja proti plastovému odpadu. Okrem recyklovateľnosti majú materiály Primegreen aj vysokofunkčné vlastnosti, ktoré ocenia aj deti. Navyše si pri tom všetkom ľahko zapamätajú, že týmito produktmi chránime Zem.