alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Plavky pre deti

 
[42]
Plavky Badge of Sport
Plavky Must-Have
Plavecké boxerky 3-Stripes
Plavky Badge of Sport
Bikiny 3-Stripes
Plavecké boxerky adidas x Disney Mickey
Plavky adidas x LEGO®
Plavecké šortky Classic Badge of Sport
Plavky Solid Fitness
Plavecké šortky Must Have Graphic
Plavky adidas x Disney Friendship
Plavky Badge of Sport
Plavecký top
Plavky 3-Stripes
Plavky One-Piece
Plavecké šortky Must Have Graphic
Plavky adidas x LEGO®
Plavky Athly V 3-Stripes
Plavky adidas x Disney Muppets
Plavky adidas x Disney Mickey
Plavky Badge of Sport
Plavky Badge of Sport
Bikiny adidas x LEGO®
Plavecké šortky Colorblock
Plavecké šortky
Spodný diel plaviek
Plavecké šortky 3-Stripes
Plavecké šortky Colorblock
Bikiny adidas x Disney Muppets
Plavky 3-Stripes
Plavky Must-Have
Plavky Boys Marvel Spider-Man
Plavecké šortky Colorblock
Plavky Solid Fitness
Bikiny Must-Have
Plavky Athly V 3-Stripes
Plavky adidas x Classic LEGO®

Plavky pre deti adidas dovolia našim najmenším užiť si chvíle vo vode naplno

Či už máš doma nádejnú plaveckú hviezdu, alebo sa len chystáte stráviť príjemný a pohodový deň pri bazéne či na pláži, s detskými plavkami adidas máš istotu, že si deti tieto chvíle budú môcť užiť naplno. Celotelové či dvojdielne plavky pre deti, šortky alebo boxerky pre chlapov, v ponuke našich plaviek pre deti si určite vyberie to svoje aj ten najnáročnejší mladý plavec. Všetky plavky pre deti majú nezameniteľné dizajnové prvky adidas, ktoré malí milujú rovnako ako mnohí veľkí, takže medzi nimi nájdeš jednoduché a minimalistické dizajny, ako aj odvážnejšie farebné variácie pre tých, ktorí sa túžia pri bazéne prejaviť naplno.

Detské plavky s technológiami ako pre dospelých 

Deti si zaslúžia to najlepšie. Preto technológie, ktoré využívame pri našich plavkách pre dospelých, sme implementovali aj do plaviek pre deti. Tvoj malý šampión tak môže tráviť čas vo vode v plavkách, ktoré sú nabité rovnakými technológiami, aké pri svojich výkonoch využívajú tí najlepší plavci na svete. A to je motivácia, ktorá funguje nielen na deti a dodá mladým talentom okrem ultimátnej podpory aj sebavedomie, vďaka ktorému budú schopní posunúť svoje osobné rekordy o poriadnu časovú porciu. Všetky naše detské plavky sú mimoriadne ľahké a rýchloschnúce, takže dieťa cíti potrebnú podporu od prvého kontaktu s vodou až po posledný cieľový dotyk. Elastické materiály pre zmenu zabezpečia, že sa plavky perfektne prispôsobia každej postave bez toho, aby spôsobovali nepríjemné podráždenie. Keď týmto plavkám dôverujú tí najlepší, niečo na tom bude.

Štýl pre náročný detský vkus 

Deti sú na dizajn často náročnejšie ako dospelí, preto sme si dali mimoriadne záležať na tom, aby sme ulahodili aj tomu najkomplikovanejšiemu vkusu. Medzi detskými plavkami adidas tak nájdeš čisté dizajny a nadčasové farby, ale aj žiarivé variácie a odvážne potlače.