alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Plavky pre deti

 
[68]
1 / 2
Strana:z 2

Plavky pre deti adidas dovolia našim najmenším užiť si chvíle vo vode naplno

Či už máš doma nádejnú plaveckú hviezdu, alebo sa len chystáte stráviť príjemný a pohodový deň pri bazéne či na pláži, s detskými plavkami adidas máš istotu, že si deti tieto chvíle budú môcť užiť naplno. Celotelové či dvojdielne plavky pre deti, šortky alebo boxerky pre chlapov, v ponuke našich plaviek pre deti si určite vyberie to svoje aj ten najnáročnejší mladý plavec. Všetky plavky pre deti majú nezameniteľné dizajnové prvky adidas, ktoré malí milujú rovnako ako mnohí veľkí, takže medzi nimi nájdeš jednoduché a minimalistické dizajny, ako aj odvážnejšie farebné variácie pre tých, ktorí sa túžia pri bazéne prejaviť naplno.

Detské plavky s technológiami ako pre dospelých 

Deti si zaslúžia to najlepšie. Preto technológie, ktoré využívame pri našich plavkách pre dospelých, sme implementovali aj do plaviek pre deti. Tvoj malý šampión tak môže tráviť čas vo vode v plavkách, ktoré sú nabité rovnakými technológiami, aké pri svojich výkonoch využívajú tí najlepší plavci na svete. A to je motivácia, ktorá funguje nielen na deti a dodá mladým talentom okrem ultimátnej podpory aj sebavedomie, vďaka ktorému budú schopní posunúť svoje osobné rekordy o poriadnu časovú porciu. Všetky naše detské plavky sú mimoriadne ľahké a rýchloschnúce, takže dieťa cíti potrebnú podporu od prvého kontaktu s vodou až po posledný cieľový dotyk. Elastické materiály pre zmenu zabezpečia, že sa plavky perfektne prispôsobia každej postave bez toho, aby spôsobovali nepríjemné podráždenie. Keď týmto plavkám dôverujú tí najlepší, niečo na tom bude.

Štýl pre náročný detský vkus 

Deti sú na dizajn často náročnejšie ako dospelí, preto sme si dali mimoriadne záležať na tom, aby sme ulahodili aj tomu najkomplikovanejšiemu vkusu. Medzi detskými plavkami adidas tak nájdeš čisté dizajny a nadčasové farby, ale aj žiarivé variácie a odvážne potlače.