alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Chlapčenské nohavice

 
[141]
1 / 3
Strana:z 3

Chlapčenské nohavice, ktoré nepoznajú limity

Je aj tvoj drobec zanietený športovec, ktorý miluje tráviť čas vonku s loptou a v spoločnosti kamarátov, či už na nízkofrekventovanej ulici, sídlisku alebo na ihrisku? Žije aktívnym spôsobom života, kedy nieje čas pomaly na nič iné, len na jeho obľúbený futbal? Rád nosí aj vo svojom voľnom čase športové oblečenie, pretože sa v ňom cíti neskutočne pohodlne a zároveň je tak pripravený hocikedy si trošku zašportovať? adidas prichádza na rad s chlapčenskými nohavicami, ktoré si tvoj malý športovec rozhodne zamiluje. V ponuke nájdeš naozaj pestrý výber – nohavice rôzneho strihu, príjemného materiálu a skvelých funkčných vlastností. Na svoje si prídu aj malý módni trendsetteri, ktorí chlapčenské nohavice môžu kombinovať s ostatným, formálnejším oblečením čím vytvoria zaujímavý streetstyle look. Modely sa pýšia rôznymi farbami, nestarnúcou klasikou s kultovými prvkami značky alebo veselou potlačou, avšak jedno majú všetky spoločné – vďaka nim tvoj chlapec bude žiť naplno a bez hraníc aj mimo ihriska!

Nohavice pre chlapcov: neprekonateľné vlastnosti a zaručené pohodlie

Čo môže byť lepšie ako keď sa pri vykonávaní pohybovej aktivity zároveň cítiš neskutočne komfortne a sviežo? Máš vďaka tomu pocit, že ťa nič nezastaví! Chlapčenské nohavice adidas ohúria i tvojho malého futbalistu svojou pevnou, no veľmi príjemnou konštrukciou s elastickým pásom a šnúrkami na stiahnutie, vďaka ktorým sa bude môcť hýbať bez obmedzení. Počas dynamického priebehu hry isto ocení modely s priedušnými sieťovinovými plochami, čím jeho pokožka bude nádherne dýchať. Pre extra pocit sviežosti je tu špeciálny absorpčný materiál, ktorý ho zaručene udrží v suchu. Ak sa neustále ponáhľa a nemôže sa už dočkať svojho obľúbeného tréningu, isto využije tepláky doplnené o členkové zipsy, čím jeho prezliekanie nadobudne nevídanú rýchlosť. Trénovať bude môcť za každého počasia, pretože modely sú prispôsobené naozaj každým prírodným podmienkam. Okrem športu chlapčenské nohavice adidas výborne využije aj na potulky mestom plné oddychu a zábavy. Stačí si už len vybrať tie svoje!