alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Detské kopačky

 
[88]
Aj tie najťažšie úlohy na ihrisku možno zvládnuť s eleganciou a hravosťou. Správne detské kopačky podporia vycibrené inštinkty každého malého futbalového dravca a podporia jeho túžbu víťaziť a zároveň sa učiť nové, zaujímavé veci.
1 / 2
Strana:z 2

Detské kopačky: keď si obuješ funkčnosť a pohodlie

Nie je to len klišé. Detské kopačky po vzore tých dospeláckych skutočne patria medzi to najfunkčnejšie a najpohodlnejšie vo svete športovej obuvi. Je pritom jedno, či tvoja ratolesť skúša futbal v hale alebo na trávniku, funkčnosť a pohodlie v podaní adidas je v tejto oblasti samozrejmosťou. Vyberať si možno z rôznych typov výšky kopačiek od najnižších po tie stredne vysoké. Alebo pre svoje dieťa hľadáš niečo bez šnúrok? Nemožné predsa neexistuje. Aj tieto futbalové boty môžu od základov zmeniť hru každého juniora.

Futbalové boty pre deti hrajúce na rôznych povrhoch

Keď dianie na ihrisku naberá na intenzite, je potrebné zachovať pokoj a naplno ukázať svoj talent a futbalový štýl. K tomu môžu pomôcť jedine futbalové boty pre deti najvyššej kvality. Obuj svojej ratolesti kopačky adidas a nechaj prehovoriť jeho nohy. Aj juniorské verzie kopačiek sa vyznačujú univerzálnym strihom a špeciálnym tlmením EVA. Chodidlá malých i veľkých talentov sa tak na ihrisku môžu cítiť pohodlne a niesť sa na efektnej podrážke. K spoľahlivému výkonu pomáhajú aj takzvané Control Zone zvršky, ktoré majú strategicky rozmiestnené plochy zvyšujúce priľnavosť. To pomáha tvojej ratolesti dokonale spracovať loptu a byť na trávniku o krok vpred oproti ostatným.

Tieto detské kopačky znesú veľa

Klasický i menej štandardný strih, spevňujúci golierik, podrážka tlmiaca nárazy. Tieto detské kopačky znesú skutočne viac, než prezrádza ich nižšia váha. Hýb sa, tancuj na ihrisku, rob si čokoľvek a v akejkoľvek rýchlosti, tieto topánky sú pripravené ťa podržať na niekoľkohodinovom tréningu i najdôležitejšom zápase roka. Pomôžu talentovaným hráčom pozrieť sa na futbal z nového uhla a ďalej rozvíjať svoje schopnosti či futbalový um prirodzenou cestou. Rozhodnosť a absolútna kontrola sa stanú najčastejšími spoločníkmi malých- veľkých futbalistov.