alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Detské kopačky

 
[128]
Chlapci Futbal modrá NEMEZIZ MESSI 19.3 MG JChlapci Futbal modrá NEMEZIZ MESSI 19.3 MG J

NEMEZIZ MESSI 19.3 MG J

Chlapci Futbal

1 / 3
Strana:z 3

Detské kopačky pre budúce futbalové hviezdy

Kopal tvoj drobček do lopty skôr, ako vedel poriadne chodiť? Možno sa raz stane hviezdou futbalových štadiónov a bude spomínať na svoje prvé kopačky, ktoré sú pre dosahovanie výsledkov nevyhnutné. Detské kopačky adidas sú určené mladším deťom i juniorom a vyznačujú sa výnimočnou kvalitou a majstrovským spracovaním. Určené sú na rôzne druhy povrchov, na indoorový futbal i umelé trávniky vyššej generácie. Vstrekovaním tvarovaná podrážka z ľahkého materiálu TPU má vynikajúci záber na pevnom povrchu a gumená podrážka určená na indoorový futbal nezanecháva na povrchu šmuhy. Viacúčelová podrážka Flexible Ground garantuje výbušný rýchly pohyb na rôznych druhoch povrchov. Niektoré modely majú kolíky s hybridnými špičkami či usporiadanie kolíkov Agility. Anatomicky tvarovaný zvršok je zárukou dokonalého spevnenia a prirodzeného postavenia chodidla a kompresný flexibilný zvršok pevne obopne chodidlo a dodá nohám potrebnú stabilitu. Gumená kontaktná plocha Demonskin a Demonscale zaručuje lepší kontakt s loptou a lepšiu rotáciu lopty. Stredne vysoký zvršok adidas Primeknit priľne ku chodidlu a supertenký sieťovinový zvršok Speedmesh zabezpečí dokonalú vzdušnosť a sviežosť aj počas dynamickej hry. 3D tvarovaná päta chráni vyvíjajúce sa detské chodilo pred nárazmi, aby boli malí futbalisti chránení počas každého tréningu aj zápasov. Podpor svoje dieťa na ceste za športovými úspechmi a spoľahni sa na detské kopačky adidas!

Junior kopačky, ktoré pomôžu vyhrať hru

Futbal je tímová hra, no výsledok zápasu závisí od individuálneho nasadenia hráčov. V modeli bez šnúrok s gumenou kontaktnou plochou dá junior rozhodujúci gól a bude si môcť užiť zaslúžený úspech. Prešívaný priehlavok indoorovéhu modelu je navrhnutý tak, aby sa lopta nešmýkala a podrážka nezanechala na povrchu neželané šmuhy. Kopačky junior sú ideálne na tréningy i najdrsnejšie zápasy. Vykrojený golierik a stredne vysoká konštrukcia stabilizuje členok a dodá nohám potrebnú výbušnosť a istotu. Junior kopačky so syntetickým zvrškom a reliéfnou vrstvou umožňujú precízne ovládanie lopty a ľahká podrážka je ako stvorená na explozívne zrýchlenie na pevných povrchoch. Deti každého veku milujú originálny dizajn kopačiek adidas, ktorý im vďaka funkčným detailom zlepší techniku a dodá sebavedomie počas tréningov i zápasov.

Veďme deti k pohybu

Pohyb je pre zdravý vývoj detí nevyhnutný. Pomôžme deťom nachádzať lásku k športu a podporme ich snahu. Kopačky pre najmenšie deti sú ideálne pre začínajúcich futbalistov a junior kopačky sú skvelé pre starších hráčov a hráčky. Deti v nich budú skórovať na pevných povrchoch, umelých trávnikoch i futsale. Detské kopačky adidas – pomocníci na ceste za športovými úspechmi!