alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské kopačky

 
[42]
Kopačky Predator Edge.3 Indoor
Kopačky X Speedportal.3 Soft Ground
Deportivo IN J
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky Gamemode Knit Firm Ground
Kopačky Copa Sense.1 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky Copa Sense.3 Indoor Sala
Kopačky Copa Sense.3 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.4 Indoor Sala
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky Gamemode Turf
Kopačky X Speedflow+ Firm Ground
Kopačky Copa Sense.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky X Speedflow+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky Predator Edge+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Firm Ground
Kopačky X Ghosted.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Indoor
Kopačky Nemeziz .3 Turf
Kopačky Copa Sense.4 Turf
Kopačky Gamemode Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Firm Ground
Kopačky X Speedflow Messi.4 Turf
Kopačky X Speedflow.1 Firm Ground
Kopačky X Speedflow Messi.1 Firm Ground

Detské kopačky: keď si obuješ funkčnosť a pohodlie

Nie je to len klišé. Detské kopačky po vzore tých dospeláckych skutočne patria medzi to najfunkčnejšie a najpohodlnejšie vo svete športovej obuvi. Je pritom jedno, či tvoja ratolesť skúša futbal v hale alebo na trávniku, funkčnosť a pohodlie v podaní adidas je v tejto oblasti samozrejmosťou. Vyberať si možno z rôznych typov výšky kopačiek od najnižších po tie stredne vysoké. Alebo pre svoje dieťa hľadáš niečo bez šnúrok? Nemožné predsa neexistuje. Aj tieto futbalové boty môžu od základov zmeniť hru každého juniora.

Futbalové boty pre deti hrajúce na rôznych povrhoch

Keď dianie na ihrisku naberá na intenzite, je potrebné zachovať pokoj a naplno ukázať svoj talent a futbalový štýl. K tomu môžu pomôcť jedine futbalové boty pre deti najvyššej kvality. Obuj svojej ratolesti kopačky adidas a nechaj prehovoriť jeho nohy. Aj juniorské verzie kopačiek sa vyznačujú univerzálnym strihom a špeciálnym tlmením EVA. Chodidlá malých i veľkých talentov sa tak na ihrisku môžu cítiť pohodlne a niesť sa na efektnej podrážke. K spoľahlivému výkonu pomáhajú aj takzvané Control Zone zvršky, ktoré majú strategicky rozmiestnené plochy zvyšujúce priľnavosť. To pomáha tvojej ratolesti dokonale spracovať loptu a byť na trávniku o krok vpred oproti ostatným.

Tieto detské kopačky znesú veľa

Klasický i menej štandardný strih, spevňujúci golierik, podrážka tlmiaca nárazy. Tieto detské kopačky znesú skutočne viac, než prezrádza ich nižšia váha. Hýb sa, tancuj na ihrisku, rob si čokoľvek a v akejkoľvek rýchlosti, tieto topánky sú pripravené ťa podržať na niekoľkohodinovom tréningu i najdôležitejšom zápase roka. Pomôžu talentovaným hráčom pozrieť sa na futbal z nového uhla a ďalej rozvíjať svoje schopnosti či futbalový um prirodzenou cestou. Rozhodnosť a absolútna kontrola sa stanú najčastejšími spoločníkmi malých- veľkých futbalistov.