alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Chlapčenské bundy

 
[105]
Bunda Adicolor
Bunda Adicolor
Bunda Padded Winter
Tepláková bunda Disney Toy Story
Bunda Frosty Winter
Bunda Frosty Winter
Bunda Adicolor Elongated Down
Bunda 3-Stripes Short Length Down
Tepláková bunda Adicolor SST
Tepláková bunda Adicolor
Tepláková bunda Designed for Gameday Hooded
Tepláková bunda Tiro RFTO
Tepláková bunda
Bunda adidas x Classic LEGO® 2-in-1 Padded
Tepláková bunda Messi
Tepláková bunda adidas Originals x André Saraiva
Vetrovka adidas x LEGO® Tech Pack
Bunda Adicolor
Tepláková bunda Disney Mickey and Friends
Tepláková bunda
Tepláková bunda Tiro
Tepláková bunda Adicolor SST
Vetrovka adidas Tiro x LEGO®
Bunda adidas x Classic LEGO® 2-in-1 Padded
Vetrovka adidas x Classic LEGO® Half-Zip
Bunda adidas x Classic LEGO® Winter Padded
Bunda COLD.RDY Active
Bunda Adicolor Down
Bunda Spain Travel
Bunda Adicolor
Bunda adidas x Classic LEGO® Winter Padded
Bunda Adicolor Elongated Down
Tepláková bunda Mo Salah 3-Stripes
Bunda Pogba Bomber
Vetrovka Tiro 21
Tepláková bunda Tiro
Tepláková bunda Sereno
Bunda Adicolor Down
Bunda 3-Stripes Light Down
Bunda Adicolor
Vetrovka adidas x Classic LEGO® Half-Zip
Tepláková bunda Adicolor
OE WOV JKT Y
1 / 3
Strana:z 3

Dopraj svojmu malému šampiónovi kvalitné chlapčenské bundy adidas

Zima je čarovným ročným obdobím, kedy dokážu deti pozbierať zážitky na celý život. Nedovoľ chladným podmienkam, aby im tieto plány prekazili. Chlapčenské bundy adidas poskytnú dostatok tepla počas všetkých možných aktivít, spolu s komfortom, voľnosťou pohybu a štýlovým dizajnom. Perfektná voľba nielen pre všetkých mladých nádejných športovcov, ktorí si chcú zimu vychutnať naplno.

Štýlové bundy pre chlapcov, ktoré spoľahlivo zahrejú

V ponuke chlapčenským búnd adidas nájdeš ľahšie bundy na tréningy a športové aktivity počas chladných mesiacov, ale aj mohutnejšie zateplené bundy pre pohodové chvíle v prírode, v meste, cestou do školy alebo na zababušenie sa po tréningu. Všetky typy búnd však majú niečo spoločné – širokú ponuku ikonických dizajnov adidas, medzi ktorou si vyberie aj ten najnáročnejší detský nositeľ. Dopraj mu štýl, na ktorý bude hrdý, či už bude jeho voľbou bunda s ikonickými dizajnovými prvkami adidas ako 3-Stripes, alebo niektorá z búnd v štýle obľúbených futbalových tímov ako Real Madrid, Manchester United či Bayern Mníchov. Pre malého športovca to bude navyše ideálna motivácia robiť v zime to, čo má naozaj rád.

Kvalitná bunda ako základ zimnej výbavy

Všetky chlapčenské bundy adidas sú vytvorené z kvalitných materiálov, ktoré sa postarajú o absolútny komfort, čo sa týka tepla, slobody pohybu, priedušnosti ale aj ochrany pred neduhmi počasia. Rovnaká pozornosť je venovaná aj premysleným detailom, aby si mohlo dieťa vždy prispôsobiť bundu podľa svojich potrieb a našlo napríklad dostatok miesta pre cennosti ako sú kľúče či telefón. Chlapčenské bundy adidas sú bez výnimky stvorené tak, aby v každom počasí dovolili budúcim šampiónom dosahovať svoje ciele, bez kompromisov. Či už je vonku mráz, sneh, fúka vietor alebo padá dážď, s chlapčenskou bundou adidas máš istotu, že tvoje dieťa má aj v takýchto podmienkach tú najlepšiu možnú ochranu, aby sa mohlo sústrediť len na svoj výkon.