alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Chlapčenské legíny

 
[16]
Legíny AEROREADY
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny Disney Lion King
Legíny adidas x LEGO® Baumhaus
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny adidas x LEGO® VIDIYO™
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny adidas x Classic LEGO®
Legíny adidas x LEGO® Play Short

Chlapčenské legíny adidas pre aktívnych juniorov

Chlapčenské legíny adidas sú skvelým doplnkom oblečenia pre všetkých športovo aktívnych juniorov. Hodia sa ti pri pravidelnom tréningu vo fitku či pri bicyklovaní s priateľmi v lese. Legíny pre chlapcov sú vyrobené z kvalitných látok príjemných na dotyk. Ľahko sa nosia a svojou priľnavosťou budú presne kopírovať každý záhyb tvojho tela. V pohodlí ťa udrží aj mierna elasticita materiálu. Z chlapčenských legín adidas priam srší športová elegancia jemných farebných kombinácií. Vrámci dizajnu nechýbajú ani rôzne spracovania legendárneho loga adidas či 3-Stripes. Všetkým na okolí bude hneď jasné, komu v hrudi bije srdce zapáleného športovca! Kúsky s originálnymi grafikami ti pri ich nosení vyčarujú úsmev na tvári. Výroba mnohých modelov chlapčenských legín adidas navyše prispieva k ekologickejšiemu pestovaniu bavlny vo svete.

Legíny pre chlapcov na dostatočné spevnenie

Ak miluješ šport a aktívny život, doplň svoju tréningovú výbavu o skvelé funkčné kúsky akými sú bezpochyby chlapčenské legíny adidas! Mierne kompresný materiál ti zabezpečí to správne spevnenie dolných svalových partií. To ti dodá viac sily napríklad pri drepovaní s veľkou činkou vo fitku. Svojou dostatočnou flexibilitou ti však legíny pre chlapcov nebudú ani v najmenšom brať z rozsahu tvojho pohybu. Kľudne sa oddaj poriadnemu strečingu a ponaťahuj svoje svaly po tvrdom tréningu. Špeciálne upravené látky legín pre chlapcov v sebe pohlcujú vlhkosť, čím ťa aj pri maximálnom výkone udržia v príjemnom suchu. Sviežosť a pohodlie ešte zvyšujú sieťovinové plochy, ktoré zabezpečujú aktívne prúdenie vzduchu k pokožke. Tým ju perfektne schladia a teba to udrží v pocite sviežosti. Vychutnaj si radosť z aktívneho života a oddaj sa športu naplno vďaka chlapčenským legínam adidas!

Kvalita, ktorá vydrží

Legíny s mierne kompresným strihom pre chlapcov sú skvelým kúskom športovej výbavy na každý deň. Príjemné na nosenie, spevňujúce svaly pre lepší výkon a udržujúce ťa v pohodlí aj pri vysoko intenzívnom tréningu. Jednotlivé doplnky sú tiež vyrobené z odolných látok. Pri dodržaní inštrukcií pre vhodnú starostlivosť sa ti tak ľahko nezničia a budú vyzerať aj po rokoch ako nové. Stačí pri praní nepoužívať aviváž, skôr uprednostňovať jemný prací prášok. Rozhodne sa vyhýbať chemickému čisteniu. Všetky potrebné informácie o starostlivosti nájdeš pri konkrétnom produkte.