alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Chlapčenské tepláky

 
[94]
Tepláky Entrada 22
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Tiro Essential
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky adidas Essential 3-Stripes
Tepláky Adicolor
Tepláky Adicolor SST
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Juventus Condivo 22 Training
Tepláky Tiro Essential
Tepláky Condivo 22 Training
Tepláky Tiro 21 Sweat
Tepláky Tiro 21 Woven
Tepláky
Tepláky FC Bayern Condivo 22 Training
Tepláky Tiro
Tepláky adidas Essential 3-Stripes
Tepláky Tiro Essential
Tepláky Juventus Condivo 22 Training
Tepláky Real Madrid Condivo 22 Training
Tepláky Manchester United DNA
Nohavice Golf
Nohavice Ultimate365 Adjustable Golf
Tepláky Condivo 22 Training
Tepláky Tiro 21 Woven
Tepláky Salah
Tepláky Arsenal DNA
Tepláky Real Madrid
Tepláky Ajax Amsterdam Condivo 22 Training
Tepláky Manchester United Condivo 22 Presentation
Tepláky Manchester United Condivo 22 Training
Tepláky Olympique Lyonnais Tiro 21 Training
Tepláky Arsenal Condivo 22 Training
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Tiro
Tepláky Adicolor
Tepláky Adicolor
Tepláky Adicolor SST
Tepláky Adicolor
Tepláky BX-20
B STA PANT
1 / 2
Strana:z 2

Chlapčenské tepláky, ktoré zabodujú na každom ihrisku

Máš aj ty doma malého futbalistu, ktorý neustále behá za loptou, neodradí ho ani zlé počasie a jeho najobľúbenejším miestom na trávenie voľného času je ihrisko? Ledva príde zo školy, už hádže ruksak na zem a s radosťou uteká na tréning? Nestíhaš sa čudovať, kde sa v ňom berie toľko energie, a zároveň si hrdým rodičom lebo vidíš, že tvoje dieťa na sebe vytrvalo pracuje? Chlapčenské tepláky adidas boli vytvorené práve pre všetkých mladých športových nadšencov, ktorí sa túžia posunúť vpred! Na výber je množstvo prevedení, od úzkeho strihu až po ten voľnejší, od tlmených farieb po tie žiarivejšie, a všetky sa pýšia rovnakou vlastnosťou – veľmi príjemným materiálom a skvelými funkciami. Ich nosenie je naozaj variabilné. Výborne sa hodia na všetky tréningy, no i na ležérnejšie vychádzky do mesta, takže tvoje dieťa zostane v pohodlí po celý čas. Niektoré z nich sú navyše zmenšenou verziou oficiálneho modelu, v ktorom hráči trénujú!

Tepláky a spodky na šport pre vaše budúce hviezdy

V hlavnej úlohe sa predstaví rýchloschnúci priedušný materiál, ktorý je skutočne stvorený pre všetky dynamické tréningy. Vďaka jeho chladivému efektu udrží každého malého futbalistu v maximálnom komforte aj počas vysokej záťaže. Navyše jeho pevnejšia konštrukcia udrží tepláky na svojom mieste a dodá tak možnosť neobmedzeného pohybu. Na rýchle prezliekanie sú tu modely s členkovým zipsom, čo ocení každý, kto sa nevie dočkať hry. Ak má tvoj malý zanietený športovec rád po ruke svoje osobné veci, isto využije vrecká so zipsom. Šport ani chlapčenské tepláky adidas nepoznajú hranice. Je jedno, či je vonku škaredé počasie alebo horúčavy, sú uspôsobené každým podmienkam. Počas prudkého slnka prichádzajú na scénu priedušné sieťovinové plochy a tiež absorpčný materiál udržujúci pokožku v suchu. A ak začne na trávniku zúriť veľký dážd alebo silný vietor, tepláky okamžite poskytnú dokonalú ochranu. Nech sú cieľe tvojej budúcej športovej hviezdy akokoľvek veľké, adidas mu ich pomôže splniť.