alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Biele tričká pre deti

 
[96]
Tričko Trefoil
Tričko adidas x LEGO® Tech Pack
Tričko Graphics Collab
Tričko adidas Designed To Move Big Logo
Tričko Trefoil
Tričko adidas Essentials
Tričko Club Tennis 3-Stripes
Tričko Graphics Collab
Tričko Future Icons 3-Stripes
Tričko adidas Essentials 3-Stripes
Tričko BrandLove
Tričko Trefoil
Tričko Colourblock
Tričko AEROREADY HIIT Training
Tričko adidas Essentials
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Adicolor Trefoil
Tričko Essentials
Tričko adidas x Disney Mickey Mouse
Tričko Graphic
Tričko AEROREADY Training 3-Stripes
Tričko Future Pocket
Tričko adidas x Classic LEGO® Graphic
Tričko Real Madrid 2022 Winner
Tričko Essentials Brand Love Print
Tričko Future Icons 3-Stripes
Tielko Club Tennis
Tričko 3-Stripes
Tričko Designed for Gameday
Tričko adidas x Disney Muppets
Tričko Allover Print Camo
Tričko Club Tennis
Tričko adidas x Disney Muppets
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Donovan Mitchell D.O.N. Issue #4
Tielko Dance Single Jersey Regular
Tričko Adicolor 3-Stripes
Tričko adidas x Classic LEGO®
Tričko Future Icons Badge of Sport Logo
Tričko Graphic
Tričko Organic Cotton Future Icons Sport 3-Stripes Loose
Tielko AEROREADY Designed to Move BrandLove
Tričko Designed 2 Move 3-Stripes
1 / 2
Strana:z 2

Biele tričká pre deti na chvíle plné pohody

Vonku svieti slnko na plné obrátky a v takom prípade nie je nič lepšie ako sa na prechádzku s juniorom vybrať v jednom z bielych tričiek pre deti adidas. Kvalitné látky drobcovi sprostredkujú pri nosení maximálne pohodlie aj pri celodennom šantení sa na ihrisku. Do oka mu padnú rôzne hravé grafiky, z ktorých sú mnohé inšpirované obľúbenými postavami z jeho detských rozprávok. Aj originálne spracovania svetoznámeho loga adidas a Trefoil zaručene vykúzlia úsmev na detskej tváričke. Z jednotlivých kúskov srší poriadna dávka športového ducha budúcich malých šampiónov. Niektoré tričká sú vyrábané z organickej bavlny a na bielenie sme použili udržateľnejšiu metódu farbenia. Aj týmto spôsobom sme vyhlásili vojnu proti plastovému odpadu.

Kvalitné biele tričká pre deti aj dievčatá

Kvalitné biele tričká pre chlapcov aj dievčatá si zaručene získajú ich srdcia. Rovný strih perfektne sadne na telo. Vďaka jemne elastickému materiálu a skvelému strihu dopraje juniorovi pocit skutočnej slobody pohybu. Oproti čiernej farbe biela pohlcuje menej slnečného žiarenia a tým sa aj biele tričká pre chlapcov a dievčatá nebudú zbytočne rýchlo prehrievať ani na priamom slnku. Komfort sviežeho pocitu ešte dopĺňa priedušnosť materiálu, ktorá bude privádzaním čerstvého vzduchu k pokožke drobca príjemne chladiť! Junior sa bude pekne šantiť na ihrisku a ty budeš dávať pozor na jeho pitný režim. Letná dvojka milovníkov aktívneho života ako vyšitá!

Tričká, ktoré prinesú deťom úsmev a radosť

Dopraj počas horúcich letných dní svojim najmenším to najlepšie a nahoď ich do bielych tričiek pre deti. Jemný komfortný materiál plný pohodlia spolu s nápaditými grafikami im zaručene prinesie úsmev a radosť. Aby oblečenie vydržalo čo najdlhšie funkčné a vyzeralo ako nové, je vhodné sa o ne správne postarať. Napríklad bielenie alebo chemické čistenie by jednotlivé kúsky mohlo poškodiť. Rovnako je pre udržanie krásnej bielej farby podstatné, aby si ich pral osobitne od oblečenia tmavej farby. Štýlovú potlač na tričku nie je vhodné žehliť.