alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské zimné bundy

 
[11]
Bunda Adicolor Elongated Down
Bunda Allover-Print Long-Length Down
Tepláková bunda Adicolor SST
Bunda Frosty Winter
Bunda Shiny Down
Bunda Lightweight Down

Aj chladné dni môžu byť plné radosti s detskou zimnou bundou adidas

Nedovoľ zime a mrazom, aby pokazili deťom radosť zo zimných hier a radostí. S detskými zimnými bundami adidas si užijú sánkovačku, guľovačku, stavanie snehuliaka, ale aj lyžovanie a iné zimné športy naplno a navyše aj štýlovo. Vďaka pohodlným strihom a nadýchaným materiálom detských zimných búnd adidas to všetko zažijú v pohodlí, komforte a v teple, bez ohľadu na to, ako hlboko do mínusu sa zima rozhodne zájsť.

V teple a bez kompromisov v zimných bundách pre deti

Detské zimné bundy adidas sú určené pre všetkých mladých športovcov, ktorí nechcú dovoliť zime, aby im prekazila ich plány. Či už ide o bundy, ktoré budú súčasťou ich tréningov, ochránia ich pred nepríjemným chladným dažďom, štipľavým vetrom a udržia ich v komforte aj pri intenzívnejšej námahe, alebo o teplé bundy, do ktorých sa zabalia po tréningu či pri rannej ceste do školy. Všetky detské zimné bundy sú vybavené špecifickými dizajnovými prvkami adidas, vďaka čomu prežijú naši najmenší zimu v nezameniteľnom štýle. Tenšie detské zimné bundy sú určené najmä na intenzívne tréningy a zápasy vo vonkajšom prostredí. S ohľadom na zvýšenú aktivitu detí sú použité materiály týchto búnd prispôsobené tak, aby boli spolu s tepelnou izoláciou zároveň aj priedušné a efektívne odvádzali nahromadenú vlhkosť. Vďaka sieťovanej podšívke tak zostane dieťa v suchu aj pri najintenzívnejších šprintoch a nábehoch za obranu, nezameniteľné kontrastné lemovanie týchto búnd len dotvára ich ikonický športový vzhľad, ktoré každé dieťa veľmi dobre pozná vďaka svojim športovým idolom. Hrubšie zimné bundy sa viac orientujú na samotnú tepelnú izoláciu a sú určené najmä na momenty, keď aktivita nie je intenzívna – či už po zápase, alebo na bežné nosenie do mesta či do školy. Vďaka minimalistickému vzhľadu týchto búnd sú veľmi ľahko kombinovateľné a napriek športovému charakteru so sebou nosia aj kus elegancie, to všetko podčiarknuté tak milovaným Trefoil logom.