alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Jóga pre deti

 
[15]
Tepláky AEROREADY Yoga
Tričko AEROREADY Yoga Crop
Športová podprsenka AEROREADY Yoga
Tričko AEROREADY Yoga Loose
Fľaša Steel 0,75 l
Tričko AEROREADY Yoga Training
Legíny Training Equipment 3-Stripes
Tričko Essentials Linear
Mikina Equipment
Tepláky Yoga Lounge Cotton Comfort

Jóga pre deti: zážitok, ktorý si budú chcieť zopakovať

Jóga pre deti je skvelým spôsobom, ako u našich najmenších rozvíjať základy zdravého životného štýlu. Aby ale pri športe vydržali, je dôležité dopriať im kvalitné, štýlové a príjemné oblečenie, ktoré ich bude motivovať aj do ďalších tréningov. Naše oblečenie na jógu pre deti je navrhnuté a vytvorené presne tak, aby tieto požiadavky spĺňalo – kolekcia totiž ponúka výnimočnú slobodu v pohybe, akú si vyžaduje práve jóga, kvalitné technológie pre maximálny komfort a vzrušujúci štýl s ikonickými dizajnovými prvkami adidas, ktorý milujú nielen deti, ale aj dospelí po celom svete. Všetky modely z ponuky sú dizajnovo mimoriadne príťažlivé. Svieže farby, moderná potlač, výrazné logá čij ikonický 3-Stripes štýl. Vyberie si naozaj každý! Jóga je životný štýl a patrí k nemu aj uvedomovanie si vecí okolo nás. Preto pre nás bolo samozrejmosťou vytvoriť časť našej kolekcie na jógu pre deti z recyklovateľných materiálov, čím malým dielom prispievame k zdravšej planéte a šetríme prírodné zdroje.

Detská jóga s podporou najlepších materiálov

Aj najkrajšie oblečenie by však bolo nanič, ak by nebolo podporené špičkovými technológiami a pri jóge pre deti to platí dvojnásobne. Všetky materiály, z ktorých je vyrobené oblečenie na detskú jógu, sú mimoriadne príjemné a mäkké. Legíny, či už v plnej dĺžke, trojštvrťové alebo 7/8, sa perfektne prispôsobia každej postave a dieťa neobmedzia pri akomkoľvek náročnom pohybe. Všetky materiály sú navyše ľahké a priedušné, takže počas potenia odvádzajú vlhkosť smerom von od pokožky. Dieťa tak zostane aj pri namáhavejších výkonoch v suchu a bude sa cítiť maximálne pohodlne. Detaily zo sieťoviny pomôžu udržať prietok vzduchu pod oblečením, čím sa znižuje riziko potencionálneho prehriatia a diskomfortu. Tieto materíaly sú navyše mimoriadne odolné, takže ich môžeš prať znova a znova - bez obáv, že by stratili svoj pôvodný vzhľad alebo výnimočné vlastnosti. Dopraj svojmu drobcovi nezabudnuteľný zážitok vďaka oblečeniu adidas určeného na detskú jógu a zrelaxuj spolu s ním! Namasté.