alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dresy pre deti

 
[126]
Dres FC Bayern 22/23 Away
FCB 3 JSY Y
Dres Real Madrid Condivo 22 Training
Dres Juventus 22/23 Away
Dres Leicester City FC 22/23 Home
Súprava Manchester United 22/23 Away Baby
Šortky Juventus 22/23 Away
Dres Manchester United 22/23 Third
Dres Juventus 22/23 Home
Šortky Manchester United 22/23 Away
Dres Arsenal 22/23 Away
Šortky Manchester United 22/23 Home
Súprava Manchester United 22/23 Home Mini
Dres Arsenal 22/23 Home
Dres Manchester United 22/23 Long Sleeve Third
Dres Real Madrid 22/23 Long Sleeve Home
Súprava Manchester United 22/23 Home Baby
Súprava FC Bayern Mníchov 22/23 Home Mini
Šortky Arsenal 22/23 Third
Šortky Celtic FC 22/23 Third
Šortky Arsenal 22/23 Away
Dres Juventus Pre-Match
Súprava Manchester United 22/23 Third Baby
Súprava Arsenal 22/23 Home Mini
Súprava Ajax Amsterdam 22/23 Away Baby
Dres Manchester United Pre-Match
Dres Arsenal Condivo 22 Training
Súprava Celtic FC 22/23 Home Mini
Súprava Celtic FC 22/23 Third Mini
Dres Ajax Amsterdam 22/23 Home
Šortky Juventus 22/23 Home
Súprava Arsenal 22/23 Home Baby
Dres Arsenal 22/23 Third
Súprava Juventus 22/23 Home Baby
Šortky Arsenal 22/23 Home
Súprava FC Bayern 22/23 Home Baby
Dres Arsenal Condivo 22 Training
Šortky Celtic FC 22/23 Home
Dres Celtic FC 22/23 Home
Šortky FC Bayern 22/23 Away
Súprava Celtic FC 22/23 Third Baby
Šortky Manchester United 22/23 Third
Súprava Ajax Amsterdam 22/23 Home Mini
1 / 3
Strana:z 3

Dresy pre deti, v ktorých zahviezdi aj tvoj malý futbalista

Dresy majú výnimočnú schopnosť hrdo reprezentovať súdržnosť a silu jednotlivého tímu. Vďaka dresu jeho nositeľ cíti, že niekam patrí a teší ho, že sa môže spolupodieľať na úspechoch svojho družstva. Už odmalička sa snažíme niekam zaradiť. Ako rastieme, menia sa naše názory na svet, začíname vidieť veci triezvejšie, avšak jedno sa nezmení nikdy – naša láska k športu a túžba niekam patriť. Dopraj svojmu drobcovi zažiť, aké to je, keď sa môže o radosť z víťazstva podeliť so svojim tímom. Aké to je zdieľať úspech a zároveň hrdo ukázať, kým je. Dresy pre deti adidas mu to ochotne umožnia! Na výber je široká škála modelov s krátkymi alebo dlhými rukávmi a tiež dresové súpravy doplnené o praktické šortky. Dresy sú rovného strihu a často voľnejšieho prevedenia než ich oficiálne verzie, takže v nich tvoj malý futbalista môže hravo a bez obmedzení podávať tie najlepšie výkony. Nechýba im ani výrazná grafika či erb futbalového tímu, čím ako správny fanúšik rád podporí svojich obľúbencov.

Detské dresy adidas: nezabudnuteľný zážitok z hry

Umožni svojmu malému športovcovi hrdo vykročiť na trávnik s tým správnym nasadením! Dresy sú vyrobené z prijemného materiálu, ktorý ľahko odvádza vlhkosť od pokožky, čím ho udrží v pohodlí počas celého zápasu. Navyše modely obsahujú tiež sieťovinové plochy na vnútornej strane rukávov, takže jeho pokožka zostane po celý čas v suchu. Zapálenie pre hru počas pooctivého tréningu či napínavého zápasu v dresoch pre deti adidas neprekazí ani nepriaznivé počasie! Počas nečakanej dažďovej sprchy sa nemusíš báť, že by tvoj drobec prechladol – dresy sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, takže mu na ceste za úspechom naozaj nič nebude stáť v ceste. Okrem skvelých funkčných vlastností týchto dresov tvoje dieťa tiež získa ďalšiu dôležitú hodnotu – hrdosť z nosenia dresu jeho obľúbeného tímu a tiež motiváciu, aby sa raz stal jedným z nich. Dresy pre deti adidas boli totiž vyrobené práve s tymto poslaním.